Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit Jelenthet az álom? És...

Mit Jelenthet az álom? És miért pont ő?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban akiről a napokban álmodtam, hogy valahol ülünk a földön kettesben, nézünk egymás szemébe és fogom a kezét. Az álom óta csak azon gondolkozom mit jelenthet, és miért pont ő szerepelt benne.

Valaki tudja mit jelenthet?



2021. jan. 29. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok álomfejtő, de lehet, hogy az álmodban nem konkrétan a ez a lány volt a lényeg, hanem valami, amit ő képvisel. Például, ha az osztályodban ez a lány egy befolyásosabb, népszerűbb lánycsapat tagja, lehet, hogy az volt a lényeg, hogy abból a csapatból valamelyikük kezét fogod.

Persze, ha valamilyen különösebb kapcsolatod van vele, ez az ötlet már nem helytálló.

Próbáld felidézni az álmodban érzett érzéseidet!

Meg gondolkodj el azon, hogy az álmodon kívül milyen kapcsolat fűz ehhez a lányhoz!


Én így kapásból csak ennyit tudtam hozzászólni, de ha kell még segítség, akkor szerintem írj le több adatot rólatok.

2021. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát egy eléggé visszafogott, visszahúzódó lányról van szó (már ha van ilyen szó), igazából boldognak és nyugodtnak éreztem magam, mintha megszűnt volna létezni a világ és csak ő és én lennék, amit azért nem is értettem mivel a lánnyal nem is nagyon beszélgettünk csak néha-néha. És a napokban csak arra eszméltem rá hogy suliban csak úgy nézem, és gondolkozok ezen a dolgon.


Mellesleg köszi a gyors választ a kérdésemre

2021. jan. 29. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ő húzott be téged az álmába azáltal, hogy sokat gondol rád.

Próbálj közelíteni hozzá, biztosan kiderül, mi a közös dolgotok.

2021. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Végülis egy próbát megér.
2021. jan. 30. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A pillanatnyi helyzetben a legjobb megoldás, ha hagyjuk a dolgokat történni(ülünk) az igazságban bízva(földön). Amit csak ti ketten(..sben) csináltok. Azt gondolod egy a látásmódotok(nézünk egymás szemébe) és gratulációdat fejezed ki(fogom a kezét). Ez boldogsággal tölt el.
2021. febr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!