Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rengetegszer álmodom kigyóval....

Rengetegszer álmodom kigyóval. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom kigyóval. Már mindnenféle helyen kerestem a jelentését, de nem találom. Tegnap éjjel is azt álmodtam, hogy abban a házban vagyok, ahol felnőttem, (elég sokszor álmodom oda vissza magam), valamit csináltam (már nem emlékszem, hogy mit), és előkerült egy kigyó (egy kobra pontosan), és én meg elkezdek menekülni előle. Soha nem sikerült még megmarnia, de mindig közel van hozzá. Van olyan is, hogy rajtam csúszkál a kigyó. Most is átcsúszott a mellkasomon.
2010. aug. 16. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Azt hogy te vagy Harry Potter!
2010. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Írd be a googliba. Mit jelent kígyóval álmodni?. Ott rengeteg választ kaphatol!
2010. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó lenne, de sajna nem. :)))
2010. aug. 16. 10:24
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi, a gogglét még megpróbálom. Bár mintha már próbáltam volna. Már rég álmodtam vele, de most megint előjött az a fránya kigyó.
2010. aug. 16. 10:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kígyó: Betegnek nem jó.

Kerner szerint kígyó: jegyez rövid időn belül beköszöntő gazdagságot. Kígyó, amely marásra készülne: lázas betegséget mutat. Kígyómarás: őrizkedj ellenségeidtől. Kígyó, amelyet nem lehet kikerülni, sem előle elfutni: rossz jövő. Döglött kígyó: menekvés.

A különös álmokból: Kígyó, amely bensőnkből nőne, és körülgyűrűzné szívünk táját, elvenné lélegzetünket: nagy betegség jelképe. Kígyók az ágyban, a párna alatt: gyötrelmes, kétségbeejtő lelkiállapot mutatói. Kígyók, amelyek a szobában kúsznak, és körülsziszegik az ágyat: nőnél gonoszat jegyeznek.

Ennyit találtam a kígyóról.

Forrás: Krúdy Gyula: Álmoskönyv

2010. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. aug. 16. 10:31
 7/16 anonim ***** válasza:
nem volt valami kiskori élményed kígyóval amit elfolytasz magadban?
2010. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyszer fogtam a kezemben kigyót, de ott volt az idomárja is, az ő nyakában volt. :)) Nem féltem tőle. Más nem volt.
2010. aug. 16. 17:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kígyóval álmodni lehet szexuális szimbólum.

Kígyót látni: valaki figyelmeztet rá, hogy óvakodjunk az alattomosságtól.

Mérges kígyót látni: boldogtalan szerelem.

mérges kígyó megmar: tönkretett boldogság.

mérgeskígyót megölni: kibékülés

kígyómarás: valaki miatt kellemetlenségeink lesznek.

Remélem tudtam segíteni :)

2010. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hogy tudtál-e, az majd kiderül. :)) Mindenesetre köszi.
2010. aug. 17. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!