Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Apukam 4honapja meghalt te...

Apukam 4honapja meghalt te rengetegszer almodom vele, mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
multkor peldaul azt almodtam,hogy hagyott egy bucsu levelet..azelott pedig,hogy nem o hanem a baratnoje halt meg es apa szenvedett a hianyatol.
2011. júl. 5. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

1. azt jelenti, hogy alszol

2. azt jelenti, hogy sokat gondolsz rá. szerintem csak ennyi.

2011. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Lezáratlan ügyed van vele. Vagy mondani akar valamit, vagy te nem tudod elengedni.
2011. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
hiányzik nemtudod elengedni és arra vágysz hogy bár ne ö halt volna meg hanem más.nyugodj meg dolgozd fel és élj tovább:)
2011. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

bocs, de te honnan tudod, hogy mit érez?:D meg ha már ilyesmit kíván akkor józan ésszel "bár ne ő halt volna meg, hanem más"-nál le kéne venni a hanem mást és az úgy jobban hangzana. bár lehet hogy én vagyok túl rendes és nem kívánom senkinek a halálát. :)


Üdv.: első.

2011. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hiszen nyilván hiányzik neked.
2011. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
es ha szeretne mondani valamit azt,hogy tudnam 'megerteni'?pl az is benne volt,hogy vett nekem 1kis hazat (16vagyok elvaltak a szuleim edesanyammal elek,es ugy volt,hogy hozza koltozom csak jott az agydaganata..)
2011. júl. 6. 03:10
 7/9 anonim ***** válasza:

"Vagy mondani akar valamit, vagy te nem tudod elengedni."


eggyetertek tokeletesen.

2011. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
menj ki hozzá a temetőbe mondj el egy imát, meglátod nem fogsz vele álmodni egy darabig. állítólag hiányol ha álmodol vele.
2011. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy 600km-re van eltemetve..de ma meglátogatom.és mit akar üzenni ezekkel?hogy tudnám megérteni?mi az,hogy hiányzom,ha egyszer mar átkelt?
2011. júl. 9. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!