Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van 2 iker lány, mind a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 iker lány, mind a kettőjüknek tetszek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugyan úgy néznek ki és nem merem megszólítani őket pedig folyton néznek :) Mindig együtt járnak a suliban, az osztályuk mellettünk van, hogyan kezdeményezzek? Mind 2-jükkel beszélgessek (szerintem összevesznének) vagy hogyan legyen segítsetek! :0 17f ők 16

2015. máj. 15. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy tetszel nekik? Az hogy néznek, sokmindent jelenhet.
2015. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ikrek sokszor legjobb barátnők is, ha mindkettőnek te tetszel, egyikkel se kavarj, mert ha miattad vesznek össze, tönkretettél egy testvéri legjobb barátságot, ami nagyon sok fájdalommal járhat nekik
2015. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Akik lányok eddig néztek megkérdeztem őket és mind azt mondta azért néz mert helyes vagyok. Nem azért mert verekedni akart :D #2 Amíg nem ismertem meg őket nem tudhatom milyenek, szóval tippeket kérek, hogyan lépjek finoman, hogy ne haragítsam őket össze
2015. máj. 15. 13:14
 4/7 Mokyu! ***** válasza:
A hárem ending a megoldás mindenre
2015. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha mindkettőjüknek tetszel akkor nagyjából egyenes az út a hármasig, illetve felváltva randizásig... és jót nevetnek mögötted, hogy nem tudod kivel vagy épp
2015. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nézd meg, ha egypetéjűek akkor még egyszerre is lépnek!
2015. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szexelj velük hármasban :D :3
2015. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!