Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmaimban ugyanaz a helyszí...

Az álmaimban ugyanaz a helyszín, de miért?

Figyelt kérdés

Álmaimban mintha egy adott univerzumba/bolygóra lépnék. Olyan mint a mostani ahol létezem, de sok az eltérés. Álmaimban a helyszínek összekapcsolódnak, mintha tényleg egy adott bolygón játszódna, csak mindig máshol ébredek fel és ott történik valami. Van hogy utazok álmomba és megérkezek egy helyhez ahol tudom hogy már itt voltam, es nosztalgiázom ott miket éltem át. Tudom, hogy mit hol találok,mi merre van, hol legyek óvatos stb.. Mintha másik helyen lennek, de álmodom. Van hogy szuperképességem van szóval ilyen tipikus álom dolgok, csak a helyszínek ugyanazok. Ez miért van? Valahol megrémiszt a dolog, valahol úgy érzem hogy megnyugtat az egész.

Álmodok egy részén és a távolba nézek tudom hogy ott mi van, mit éltem ott át, mi fogadna ha odanennék stb.


2021. febr. 7. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Az univerzum a te belső világodat jelképezi. A bolygók különböző személyiségtípusokat, szerepeket szimbolizálnak.
2021. febr. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!