Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő ismerős helyszínek...

Visszatérő ismerős helyszínek álmomban?

Figyelt kérdés
Ha sokszor ugyanazzal a helyszínnel álmodok, úgy érzem ismerem a helyet, de valójában (fizikailag) még sosem jártam ott; ez jelenthet valamit?

2018. nov. 25. 11:37
 1/7 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok most, és ugyanazzal a faházzal álmodok kiskorom óta évente kb 4x-5x de évek óta visszatér.

Vannak más helyszínek is amik visszatérnek, de ez leggyakrabban.


(ez lemaradt)

2018. nov. 25. 11:41
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az almokkal nem kell torodni maga Isten mondja az igeben.
2018. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannal ilyen álmaim, évek óta álmodok ugyanarról a helyről. Ismerem az utcákat, a dombokat, mikor merre kell lekanyarodni, hogy egy bizonyos részre eljussak... furcsa.
2018. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha 'visszatérő helyszínek', akkor 'ismerősnek' is kell lenniük.

(Ha mindig más helyszínről álmodsz, mitől lenne ismerős és hogyan lehetne visszatérő?)

.

Ez a jelentésük a "Visszatérő ismerős helyszínek"-nek álmodban.

2018. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Előző életbeli helyszinek is lehetnek. Vagy csupán őrangyalod próbál üzenni álmaid által. Azon a helyen, amit valószinüleg egyszer majd megismersz, valami sorsforditó esemény fog bekövetkezni számodra.
2018. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az érzelmeidet figyeld meg. Nekem is vannak visszatérő helyszíneim, de mindegyiknél máshogy érzem magam, másra vágyom.Sőt, más is történik. Az agyam úgymond kreált egy helyet ezeknek az érzelmeknek, amiket feldolgozhatok, megélhetek ezeken a helyeken.


Te mit csinálsz a faháznál? Hogy érzed magad, ha ott vagy? Egyáltalán ott vagy a faházban vagy csak körülötte? Vannak mások is vagy egyedül szoktál lenni?

2018. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bent vagyok, nevetés, öröm, gyerekek rohangálnak és kiabálnak az emeletről egymásnak, játszanak. Reggeli fény szűrődik be, kellemes. Máskor a barátaimmal vagyok ott, szintén boldogan sztorizgatva, iszogatva, nevetve ülünk a konyhában vagy az emeleten akár.
2018. nov. 30. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!