Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy régi házba mentem be, ami ismerős volt, volt egy tárgy amit megfogtam hogy elviszek, és már mikor megfogtam, rázott a hideg, utana egy férfi hang szólt rám hogy tegyem vissza, ne vigyem el, furcsa érzés volt, úgymond lehetett érezni a szellem auráját, vissza tettem a tárgyat és akkor is kirázott a hideg.

De így ennyi volt az álom..



2021. febr. 10. 05:50
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Semmit.
2021. febr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kedves #1-es.. ezért kár volt rászánnod az időt, hogy rákattolsz a kérdésre és bepötyögöd a választ. Ihattál volna inkább helyette egy kávét :)
2021. febr. 10. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem szeretem a kávét..
2021. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor így jártál :D
2021. febr. 10. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Van itt pár szorgos egyen aki semmitmondó válaszokat ír az ilyan kérdésekre amire meg nincs válasz. Én is jártam már így.


Az álmaid megfejtését szerintem magadban találod. Gondolom lelkifurdalásod volt hogy el akartad vinni a tárgyat ami nem a tiéd. Vagy vita van róla kié. Ezért szolt a hang hogy ne. Csak tipp

2021. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Azt jelenti hogyha lopsz akkor majd rádtámad eggy szellem.
2021. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 uhhjujjxdxdddd
2021. febr. 14. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Én meg azt álmodtam, hogy az általános iskolás menzás néni nem akart nekem ebédet adni. Ez mit jelent?
2021. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elmaradt gondolkodású(régi házba) ismerőseidhez(..volt) próbálsz csatlakozni(mentem be). Volt egy téma(tárgy), amivel foglalkozni szerettél volna(megfogtam hogy elviszek). Már mikor ezt megemlítetted(megfogtam), rossz előérzeted volt(rázott a hideg), azt gondoltad magadban mégsem kéne azzal foglalkoznod(férfi hang szólt rám hogy tegyem vissza). Ciki volt a helyzet(furcsa érzés volt). Mert jót akartál tenni az ismerőseiddel, de mégis rossz ötletnek találod(úgymond lehetett érezni a szellem auráját). Mondtad, hogy nem érdekel a téma(vissza tettem a tárgyat), és ez is rosszul esett(kirázott a hideg).
2021. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tanulság: Ne lopj mások házából. Szerintem ennyit jelent
2021. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!