Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnék jobbak emlékezni...

Hogyan tudnék jobbak emlékezni az álmaimra, jobban megfigyelni őket?

Figyelt kérdés

Csak nagyon ritkán, van hogy havonta egyszer emlékszem álmomra, ez azért van, mert ilyen ritkán álmodom, vagy mert nem emlékszem?

És ha utóbbi, akkor hogyan tudnék jobban rájuk koncentrálni?

De azt is észrevettem, hogy amikor nagyon sokat és nagyon későn eszek vacsorára, akkor mindig álmodom.


2010. aug. 16. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
hm csak annyit tudok ajánlani hogyha álmodsz valamit és felébredsz , rögtön írd le amíg még friss
2010. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyukám évek óta nem álmodott, mert elfolytja őket. A tudat alatt fél tőle, hogy olyat tudhat meg belőle, amit nem akar. Hogy érted, hogy jobban rájuk koncentrálni?
2010. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy pl. amikor felébredek még csak egy-két dologra emlékszem, és hogy teljesen eszembe jusson.
2010. aug. 16. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen az ágyad mellett füzet és ceruza, amibe leírod azt, amire emlékszel. Nekem ettől elkezd derengeni a többi részlet is. Ha az álmod jelentése is érdekel, ajánlom Krúdy Gyula álomfejtő könyveit. :)

Előző voltam

2010. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Krúdy könyvét FIGYELMESEN olvasd el! Akkor rájössz,hogy az álomfejtés jó móka,de semmi valóság nincs benne. Egyik-másik jelentésen jókat lehet röhögni. Az sem mindegy,hogy mikor álmodod,éjfél előtt vagy után,rád süt-e a hold,sokat vacsoráztál,mert ez mind befolyásolja az álmodat. Teli gyomorral nem te álmodsz,haenm a gyomrod.
2010. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vezess álomnaplót, nekem ez segített. Eleinte nem jutott minden az eszembe olyan jól, viszont később már mindenre emlékeztem. =)
2010. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nálam is így van. Szinte sose álmodok és ha álmodok akkor meg csak kis részletek jutnak az eszembe, de azok is homályosak. Kis koromba meg szinte mindig álmodtam és emlékszem is az álmaimra.:D De legalább egyedül is merek nézni jó kis horrorokat, mert úgy se álmodok és aludni is hamar eltudok.:D
2010. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mindig álmodsz csak nem mindig emlékszel rá.:-)
2010. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, utolsónak igaza van!
2010. aug. 17. 07:51
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem 3 napja rémálmaim vann bár tegnap álmodtam egy jó simpsons családot de utána RÁ tegnap pl a haverom tesója zuhant le egy plázába és kint volt az agya de még élt ilyen hülyeségekt nem tom h álmodhatok amúgy szeretem a rémálmokat én a blogomon vezetem az álomnaplót mostmá 20/F
2010. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!