Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez álmomban?

Mit jelent ez álmomban?

Figyelt kérdés
Ma álmomban egy barátnőmmel voltam és el akartam neki mondani valamit, de akárhányszor belekezdtem hirtelen rosszul lettem és alig kaptam levegőt. Mit jelenthet? Jelent valamit egyáltalán?

2021. febr. 14. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Fulladsz alvás közben. Menj dokihoz
2021. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamit nem mondasz el neki, ami fontos lenne?
2021. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem
2021. febr. 18. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz, mert megfulladsz!
2021. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem állsz készen hogy azt az adott dolgot elmond neki. Egyébként lehet az 1 esnek igaza van hogy van alvás közben fulladásod habár ehez annyira nem értek
2021. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amit az 1-es mond, azt kizárhatjuk, NEM fulladok
2021. márc. 10. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami elfojtott érzés lehet. Gyerekkori trauma, megaláztatás, betegség, amiről szívesen beszélnél, de úgy érzed, nincs kinek elmondanod. Azért a barátnődnek mondod, mert őbenne bízol, és nem valamelyik szülő, mert úgy érzed, hogy az anyád vagy az apád inkább felelősségre vonna.
2021. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!