Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szokott ilyen álmodok lenni?...

Szokott ilyen álmodok lenni? Utalhat rossz alvásminőségre?

Figyelt kérdés

Reggeli álmok, ébredés előtt. Azt álmodom, hogy már felkeltem, de egy idő után mindig rájövök, hogy még álmodok. Olyanokból, hogy az álomban zúg a fejem, nagyon álmos vagyok, és alig bírom nyitva tartani a szemeim, fájnak is, és a fenyegető félelemnek és a bódult örömnek a kombinációját is érzem, elég erősen, meg így elfolyik a világ és eltorzul és ilyen szürreális, agyilag fárasztó nonszensz az egész. Ezekből a jelekből mindig rájövök, hogy álmodok, megpróbálok felébredni, az álmomban megpróbálom magam felkelteni, és mindegy mit csinálok nem sikerül. Egy ilyen sorozat indul be, hogy megint megébredek az álomban, aztán rájövök, hogy nem sikerült, újra próbálom magam felkelteni, de megint csak az álomban sikerül, és újra próbálom. És így tovább.


[link] ezt a videót képzeld el úgy, hogy még hozzájön fáradtság, fejfájás, rosszullét, félelem, öröm, és kb ilyen érzetet kelt amit álmodom, és ebből próbálok felébredni, de nem megy. Mi ez?


Amikor pedig valóban felébredek, akkor szintén fáj a fejem, a szemem és rosszul vagyok. De ez egy kis idő után elmúlik.


Éjszaka sokszor megébredek, de ez mindig csak a reggeli ébredés előtt van. Túlaludnám magam? Vagy mi lehet?


Gyógyszert semmit nem szedek, alkoholt nem iszok alvás előtt, drogot meg pláne nem. Mégis rendszeresen van ilyen.



2021. febr. 17. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínű téves ébredés, de esetleg alvásparalizis vagy testenkivüli élmény is lehet.

Persze okozhatja alvászavar is.

Javaslom, hogy próbálj egy ideig máshol aludni, vagy az ágyat tedd át, mert megvan a gyanú arra is. Hogy rossz helyen alszol és esetleg azokozza. Akkor nem szabad ott aludni tovább.

Másik javaslatom, hogy ébredés után mérd meg a vérnyomásod meg amugy is figyeljed mert esetleg azzal is lehet baj. Nekem ezek a téves ébredések akkor váltak gyakorivá, mikor munka miatt nagyon fáradt és stresszes voltam, de lehet bármi mástól is.

2021. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Az ágyat sajnos nem tudom arrébb rakni, mert ez ilyen sarokágy vagy mi, a vérnyomásomra figyelek akkor. Az alvásparalízisnél ébren vagy, ha jól tudom, én viszont alszok, rendes álom ez.
2021. febr. 17. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
És másik szobába sem tudsz átmenni aludni? Akkor esetleg anyit tehetsz, hogy másik irányba legyél fejjel az ágyadban. Mert lehet, hogy a fejedet éri geopatikus sugérzás és ha megfordulsz, akkor a lábadat érné jobban. Persze nem mintha a láb egészsége kevésbé lenne fotos, de kezdeti próbálkozásnak jó lehet.
2021. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy szobám van, családnál lakom. Mi az, hogy geopatikus sugárzás?
2021. febr. 17. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Más néven radiesztéziás sugárzás vagy káros földsugárzások. Vízér, stb. Googliban találsz róla sokmindent. Ha sokáig tartózkodsz ilyen sugárzásban pl naponta ebben alszol, az kellemetlen tüneteket, később betegségeket okozhat. Be is lehet mérni, hol vannak ilyen helyek. Legolcsóbb megoldás a szoba átrendezés ilyenkor, hogy mentes zónába kerüljön az ágy.
2021. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!