Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítsen, mert egy így...

Valaki segítsen, mert egy így nagyon rossz, miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Bocsi,kicsit hosszú, de kérlek segítsetek🥺

Sok mindenre gondoltam, de ezt az egyet nem tudom megfejteni. Hozzá teszem, hogy barátom szülei gyűjtik a régiségeket aztán van ott minden féle, katonának a sisakja amiben katona halt,meg az ilyen tárgyak.


Nos az én álmom a következő :


Azt álmodtam, hogy családi összejövetel volt nálunk. Itt voltak tatámék unokatesómék, a volt osztálytársaimből pár srác akikkel haverkodtam. Aztán megjelent egy fura kinézetű nő,aki elkezdte megcsonkítani azokat akik megérdemelték szerinte. Én is közte voltam. Nekem a gyűrűs és a középső ujjamat vágta le a bal kezemen. Aztán amikor levágta lóbászta a kezében a maradványokat. Majd egy vödörbe rakta amiben egy koszos fehér színű folyadék volt.

(ugye ezt álmodtam tegnap este)


Egy nem régebbi álmom:


Lekellett amputálni a bal lábam térdtől lefelé, nem emlékszem, hogy fájt volna, de nagyon el voltam keseredve, hogy láb nélkül kell élnem, sírtam végig az álmomban.

(ennyi rövidre zárva)


Mit jelenthet? Már nagyon elegem van belőle, mert félek ezektől, mert kis koromban ilyen álom hozta ki az epilepsziámat, amit sikeresen kinőttem és nem szeretnék vissza esni.

16l


2021. febr. 11. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2021. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
100%

Az amputáció, mint olyan könnyen lehet, hogy azt jelenti, amit dabones linkelt. A nő az álmodban esetleg a lelkiismereted kissé önmarcangoló jellegű megnyilvánulása is lehetett. Egyben akár a saját ítéleted azokkal szemben, akiket még rajtad kívül megcsonkított. Nem tudatos ítélet, ébren valószínű hiába keresnéd ezt az ítéletet magaddal, és a barátaiddal szemben.

A második álmodra valószínűleg ráillik az első által linkelt magyarázat a láb elvesztéséről.

A kezed csonkolása nagy eséllyel olyasmit jelent, hogy valamit tettél, ami miatt bűntudatod van, nem feltétlen tudatosan, főképp, hogy bal kézről van szó. Próbálj gondolkodni azon, mi lehet az, amit tettél, nem volt helyes, és esetleg nem is egyedül csináltad. Nem kell feltétlen fizikai cselekedetre gondolni. Lehet hogy valakit megsértettél, valakivel igazságtalan voltál, és ő emiatt hátrányos helyzetbe került, stb. A kéz mondjuk inkább tettekre utal, de nem kizárólagosan.

2021. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2021. febr. 11. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Az életedben szerepet játszó résztvevőket(családi összejövetel volt nálunk) tatádék, unokatesódék, a volt osztálytársaidból pár srác akikkel haverkodtam a szépségeddel, hízelgéssel(fura kinézetű nő) akarod befolyásolni, megváltoztatni, leszoktatni rossz szokásairól(megcsonkítani azokat), akiknek vannak(megérdemelték). Persze neked is vannak bűneid(közte voltam), magadat okolod mások hibái miatt(gyűrűs) és úgy viselkedsz, mint egy hisztis picsa(középső ujjamat vágta le a bal kezemen). Tisztában vagy azzal, hogy mindenkinek vannak hibái és csak jót akarsz(lóbálta a kezében a maradványokat). Az eredmény(vödörbe), gondolod nem túl sikeres(koszos), úgyis kimagyarázzák(fehér színű folyadék).

Egy nem régebbi álmom:

Nem akarod vállalni a felelősséget a tetteidért(le kellett amputálni a bal lábam térdtől lefelé), amit jogosnak érzel(nem fájt). De elkeseredsz azon, hogy nem vesznek komolyan(láb nélkül kell élnem). Ez dühít(sírtam).

2021. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!