Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok így a régi...

Miért álmodok így a régi lakásunkról rendszeresen?

Figyelt kérdés

Megyek meglátogatni nevelőapum a régi lakásunkba, és valamiért mindig máshogy néz ki a lakás, teljesen más mint amire számítok, mert újjá van építve, de csak félkész, sokszor még a bejárati ajtó sem ott van, ahol szokott. Általában fehér falak a jellemzőek és kevés bútor, az új festés a legfeltűnőbb. A régi lakásunk egyébként egy nem túl szép lakás.


Azóta nem lakok ott, amióta anyum elhunyt, de néha ő is szerepel az álmomban (akkor is építés alatt áll a lakás), a múltkori álmomban már betegen feküdt az ágyban.


Nevelőapumat a valóságban szoktam látogatni, de a lakásban alig változott valami, és nem is aggódom ilyesmi miatt.



2021. febr. 27. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mély emlékek miatt. Én is rendszeresen álmodok a helyről, ahol nevelkedtem.
2021. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lakás a tudatod jelképe. Az, hogy félkész, még nincs berendezve, csak annyit jelent, hogy még fejlődik a személyiséged. Ahol a tudatod "lakik".
2021. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Uh köszi, na erre még nem gondoltam :D az tényleg igaz, hogy már egy ideje jó nagy változásokon megyek keresztül, mármint a személyiségem.


Legszívesebben teljesen el is felejteném a régi "lakást".

2021. febr. 27. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mekkora felfedezés:) Változik az életed és a gondolkodásod:) de tényleg.
2021. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A szép emlékek bennem is gyakran feljönnek erről-arról egy lakás/ház is lehet szép emlék ami eszedbejut/álmodsz róla. Ezzel semmi gond nincs:)
2021. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!