Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezelőtt azt álmodtam, h az...

Ezelőtt azt álmodtam, h az unokatesómmal lefeküdtem. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. (velem is előfordult már)
2010. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak az a legrosszabb benne, h jövőhéten nála alszom és 2 napja is nála voltam egy ágyban aludtunk és ... ez miatt az álom miatt furcsán érzem magam a közelében.
2010. aug. 18. 20:01
 3/19 anonim ***** válasza:
Semmit. Én mostanában azt álmodom ákllandóan, hogy németből érettségizem. Mivel kb. 10 éve túl vagyok az érettséágin és nem tudok egy szót sem németül, nem is magyarázok bele semmit. Vannak álmok, amik sokmindent jelenthetnek, van amire érdemes odafigyelni, ez nem az.
2010. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
szerintem az egy ágyban alvás vált ki belőled ilyen álmokat...működik a tudatalattid..
2010. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De ezt már hetek óta álmodtam. nem most
2010. aug. 18. 20:15
 6/19 anonim ***** válasza:

Gondolom fiú vagy, az uncsitesód meg lány. Melyikőtök hány éves?

Az álmoskönyv szerinte olyasmit is jelenthet, hogy igazából az unokatesód barátnőjére vágysz tudatalatt. Amúgy meg nem kell mindig komolyan venni az ilyen álmokat!

2010. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Én is álmodtam ilyet, de én meg is tettem:)
2010. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: Jáj xDD Ezt azthiszem nem kellet volna megosztanod x'DD
2010. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem? Magamat felvállalva nem tettem volna, de mivel ez egy anonim oldal... amúgy meg sztem jó volt, jó csaj, én is bejöttem neki, és nem akartunk gyereket!:D
2010. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát az egyik kérdésre válaszolva én csaj vok, ő meg srác és nem hisszem, h vmeik barátjára vágynék, mer azokat nem is szoktam látni .. de azért megjegyzem, h szívesen kipróbálnám vele. :D
2010. aug. 18. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!