Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezelőtt azt álmodtam, h az...

Ezelőtt azt álmodtam, h az unokatesómmal lefeküdtem. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 19:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ma 20:44es vok.

Hát x'D Te tudod :D Próbáld :D xD Csak ne nagyon reklámozzátok :DXD ................De ő is belemenne??

2010. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hát az egyik kérdésre válaszolva én csaj vok, ő meg srác és nem hisszem, h vmeik barátjára vágynék, mer azokat nem is szoktam látni .. de azért megjegyzem, h szívesen kipróbálnám vele. :D"


Tudatalatti...

Régen sok unokatestvér-házasság volt. Sissy és Ferenc József is unokatestvérek voltak. A törvény most sem tiltja*, de orvosilag nem ajánlatos, mert nagy az esélye, hogy hülyegyerekek születnek.


*Azaz, ha megteszi valaki, és kiderül, nem csukják le, csak a rokonság fogja kibeszélni vagy kiközösíteni!

2010. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Ha ennyire félő a dolog, aludj inkább velem egy ágyban!

Lehet hogy a sors ezt akarta, és most itt is vagyok.

21/F

:)

2010. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

szerintem ez azt jelentheti hogy azt álmodtad h lefeküdtél az unokatesvéreddel!

(azé nekem az ész má 13 éveesennn)

2010. aug. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Rejtett szexuális vágyakat, amiket elnyomsz magadban. Keress mihamarabb egy párt magadnak, akivel eljátszadozhatsz:P
2010. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan ismerőseim, akik unokatesók és házasok is, és eléggé fogyi a gyerekük. Szóval ne rontsd meg a kicsikét ;)
2010. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan ,csak védekezzetek!!!:OxD
2010. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én le is feküdtem vele. 2. Unokatesó nem tudom számít-e de közös megegyezéssel.
2010. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én egyszer azt álmodtam,hogy a velem egykorú(2 hónappal idősebb)unokatesóm mellettem áll,és éreztem,ahogy felállt neki(a lábamon éreztem)XD

Meg máskor is álmodtam ilyesmit róla...de én már olyat is álmodtam,hogy van egy Izabella nevű kislányom,akinek nem tudni,hogy ki az apja.De abban az álmomban is 14 éves voltam,szóval eléggé megijedtem,hogy esetleg azt jelenti,hogy valaki megerőszakol,és attól lesz egy kislányom...

2010. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!