Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom már másodjára ezt?

Miért álmodom már másodjára ezt?

Figyelt kérdés

Üdv

Már másodjára álmodom azt, hogy a barátom egy autóbalesetben hal meg!

Konkrétan látom, hogy a falhoz van tapadva és tiszta vér minden.

Nem írom le részletesebben, de konkrétan ennyire részletesen és tisztán még soha “sem álmodtam.


Ezelőtt 2 napja álmodtam másodjára, hajnali 3 körül meg ébredtem, kivert a víz is, ...rögtön át öleltem a barátomat...


Valami jelentése lehet, vagy csak túl fáradt az agyam és felidézi a nem olyan régi álmaimat?


Kicsit fura, mert még soha, sem álmodtam ugyan azt, és én tisztán álmodom, vagyis mindig( legtöbb ) álmomra emlékszem!



2021. márc. 19. 18:07
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem jelent semmit, csak félted, vagy nem tudom.
2021. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
67%

Ez inkább aggodalom. Nem lehetséges, hogy nem érzed biztonságosnak azt, ahogy a barátod közlekedik? Ha nem is tudatosan, de tudat alatt. Lehet emiatt feszült vagy, aggódsz, hogy a stílusa miatt megsérül/meghal.

Avagy szimbolikus az álom, az autó, a baleset, és a barátod halála is valami mást jelent, bár még így is a barátoddal kapcsolatos a jelentése.

2021. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát én nem is tudom. A barátom ritkán vezet, csak akkor van bátorsága Volán mögé ülni, amikor lehúz vagy 2 sört.

Inkább sofőrrel közlekedik( barátokkal az egyik nem vezet valami biztonságosan), amíg nem lesz nekem jogosítványom.

2021. márc. 19. 18:41
 4/9 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha akkor ül volán mögé, ha lehúz két sört, az erősen okot ad az aggodalomra.
2021. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De azt is leírom, hogy ő nem vezet ittasan.

Csak ittasan van bátorsága és tud vezetni( akkor nem kapkod ).

Ez az álom úgy a semmiből ismétlődik.

2021. márc. 19. 18:56
 6/9 Grimfox ***** válasza:
76%
Akkor a második lehetőség esélyes, és az álom elemei szimbólumok, átvitt jelentéssel. Asszociációk.
2021. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Én az elkövetkező két-három hétben komolyan venném a helyetekben ezt az álmot, nem átvitt értelműnek. Nem kell beledögleni az aggodalomba, lehet autókázni meg minden, DE NEM SÖRÖZVE és sokkal körültekintőbben mint eddig!

Nagyon sok helyen olvastam előre megálmodott autó balesetet / repülő szerencsétlenséget.

2021. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudjátok elképzelni, hogy mekkora félelem van bennem, amikor elmegy otthonról nélkülem.

Aggódom érte!

Ma el mondtam neki, hogy mit álmodtam másodjára, de nem vette komolyan és csak annyit mondott, hogy nem kell aggódjak!

2021. márc. 19. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

8. Figyi, kössetek életbiztosítást. Biztos ami biztos alapon.

Havi 1000-1500 Ft. Bármi történne.

2021. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!