Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másodjára álmodom, hogy...

Másodjára álmodom, hogy valaki akit nagyon szerettem de sajnos elhunyt álmomban haragszik rám! Nagyon fáj és mindig sírok is. Már hát éve elhunyt. Valakinek van ötlete mit jelent?

Figyelt kérdés
Az unokatestvére volt 16 évesen hunyt el rákban. Együtt voltunk gyerekek imádtam mégis ilyet álmodok. Nagyon rossz mert attól félek tényleg valamiért nagyon haragszik rám. A temetőben is voltam nála , bár tudnám miért álmodom ezt. Valakinek van ötlete?

2015. nov. 1. 21:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Elirtam, az unokatestvérem volt. Lemaradt az m betű.
2015. nov. 1. 21:40
 2/4 anonim válasza:
semmi kulonos, csak még nem tudtad elfelejteni az illetőt.. es ez termeszetes!
2015. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bűntudat?
2015. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában az álmainkat mi saját magunknak tudjuk megfejteni a legjobban.

Mit üzenhet a tudatalattid ezzel?

Nem haragszol saját magadra vagy valakire valamiért? Nincs bűntudatod valami miatt?

Az a jó ha saját magadnak teszel fel kérdéseket, ami épp eszedbe jut, általában előbukkan egyszer csak az elrejtett érzés vagy gondolat, amit keresgélsz.

2015. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!