Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a megrázó...

Mit jelenthet ez a megrázó álom ami több részből állt számomra?

Figyelt kérdés

Azt almomtam hogy apammal ulok egy kocsiban en az anyosulesen tesom hattul apam meg vezet akinek nincs meg jogsija. Nagyon gyorsan mentunk vagy 200 al. Az utca vegere ertunk es apam befarolt amibe a magasba repultunk es leestunk. En azt ereztem hogy rezeg a fold velem nagyon durvan. Ezutani reszre mar sajna nem emlekszem. Utana: Anyukamek unokatesojanal vagyok ami tolunk 200 kmerre van pesten. Bevoltam drogozva amit a legnagyobb haverom adott aki drogos. Nem tudtam iranyitani magam nem tudtam magamrol neki mentem mindennek hogy hatra ne essek. Utana jott a volt trombita tanarom aki egy kopasz ficko. Akkor mar tiszta voltam valamennyire de meg mindig nem. Aztmondta takarodjak ki a hazbol ezeket orditva. Nagyon megvoltam remulve es hamar elmentem. Utana egy stadionban talaltam magam az osztalytarsaimmal akikkel fociztam. Es a sok nezo a nezoteren. En voltam a kapus es csuszkaltam majdnem elcsusztam mert vizes volt a labam es egy csempen alltam. Utana jott valami ficko aki olyasmi volt mint egy ugynok egy fiatal nocivel. Bevagyok lsdzve utana mar rajottem. Elmentunk setalni volt nala valami papir amivel feljegyezte az volt rairva hogy: utazások és melletük számok. Utana elment az orvoshoz szolni hogy ott vagyok jojjon oda. Es talaltam egy bmxet eltekertem vele. Utana talalkoztam regi baratokkal akikkel regen bicikliztem. De olyan gyorsan mentem vele mint1 cross motor. Mert tudtam hogy hiv orvost hogy vizeletmintat vesz. Utana hirtelen besotetedett es a hatarba talaltam magam ahol szoktunk fuvezni es egyszer ott nagyon bepanikoltam mert azthittem a rendorok jonnek. Mentem es egyszer csak nagy sarba talaltam magam es bepanikoltam. Utana mentem az utcan es egy hazba talaltam ahol egy 50es ficko elol bujkaltam a hazban mikozben o flexelt valamit. Akkor vett eszre mikor teregetett de nem is ram nezett hanem a falra. Es utana felkeltem es tiszta izzadt volt a hatam. Szamomra ez nagyon megrazo alom volt mert ereztem hogy orakig tart. Most is pityeregve irtam mert tenyleg ilyen durva almom meg sosem volt. :D

Bocsi a helyesirasi problemakert csak siettem hogy elne felejtsem.



2021. márc. 21. 06:44
 1/8 A kérdező kommentje:
És mikor felkeltem még akkor sem akartam elhinni hogy ez a valóság.
2021. márc. 21. 06:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy rosszul aludtál.
2021. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Utana hirtelen besotetedett es a hatarba talaltam magam ahol szoktunk fuvezni" ...


A valóságban szoktál ott füvezni, vagy az álmodban szerepelt úgy a hely, mint ahol rendszeresen füvezel?

2021. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott szoktam.
2021. márc. 21. 09:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Senki semmmi? Pedig érdekelne? Főleg az 50es fickó mert egy házba mentem ahol eltévedtem és nem tudtam kimenni a házból ezért elbújtam. :(
2021. márc. 21. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, az egész zagyvaság úgy ahogy van. Ne drogozz.
2021. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem lehet, hogy valamilyen okból nem bízol apádban? Mert nekem ez jött le. A drogozós résznél én azt láttam meg,nem lehet, hogy kételkedsz ebben a barátodban? Vagy lehet hogy félsz, hogy valamibe belerángat, amit te nem akarnál magadtól (remélhetőleg)
2022. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igazi drog nem ilyen. Az LSD meg főleg. Ez csak egy álom volt. Ne gondold túl ;)
2022. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!