Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban szerelmesek leszek, és nem a páromba?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, öt éve boldog párkapcsolatban. Már nem először fordul elő, hogy egy színésszel/általános iskolás volt osztálytársammal álmodok, az álmomban ő udvarol nekem, vagy éppen randizunk. És amikor felébredek,akkor egy egész napig azt érzem, hogy szerelmes vagyok abba a férfibe. Havi 1-2-szer fordul ez elő, de mindig más a férfi, függ attól is, hogy az adott napon, vagy héten milyen filmet vagy sorozatot néztem, de valamikor volt olyan, hogy egy kb 15 éve nem látott ember (volt osztálytárs pl) volt az álmomban.


Ilyenkor hatalmas lelkiismeret furdalásom van, hiszen én nagyon szeretem a párom, és hiába álom, mégis néha úgy érzem, hogy valóban megtörtént és megcsaltam.


Van ennek bármi jelentősége, jelentése, a tudatalattim akarna mondani valamit?



2021. márc. 21. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem jekent
2021. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szerepelt a párod az álmodban, elég nehéz lenne belé szerelmesnek lenned...


"akkor egy egész napig azt érzem, hogy szerelmes vagyok abba a férfibe"

"mégis néha úgy érzem, hogy valóban megtörtént"

Most akkor mégsem csak álmodban érzed?


Amúgy ez az egész azt jelenti, hogy jól aludtál.

2021. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es, nos igazából az álmomban szereplő férfiba a valóságban nem vagyok szerelmes, az álom miatt azonban egy napig úgy érzem, mintHA szerelmes lennék, de utána mindig elmúlik. Lehet, hogy nem tudom jól megfogalmazni, furcsa dolgok ezek az érzések :D


De ha csak annyit jelent, hogy jól aludtam, annak örülök, rossz érzés, hogy olyanért van lelkiismeret furdalásom, amit meg sem tettem.

2021. márc. 21. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, de lehet hogy hiányzik neked az az állapot, amikor szerelmes vagy. 5 év azért nem kevés idő, és biztos akadnak néha kisebb-nagyobb problémák, ami teljesen normális, de elképzelhető, hogy te arra vágysz a tudatalattidban, hogy ezek ne legyenek, hanem minden legyen tökéletes és boldogsággal teli, mint amikor szerelmes vagy. Vagyis szeretnéd megélni ezeket a pozitív érzéseket.
2021. márc. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!