Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha álmodtam egy...

Mit jelent az ha álmodtam egy fiúval akit még nem láttam és szerelmesek voltunk?

Figyelt kérdés
Egy táborban voltunk és mindig mellém ült ott ismertem meg és nagyon jól kijöttünk,majd felébredtem és mikor vissza aludtam megint folytatódott ...

2013. jan. 19. 12:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a nevét is elmondta,viszont arra nem emlékszem pontosan .
2013. jan. 19. 12:13
 2/7 anonim válasza:
100%
Pasielvonásban szenvedsz, és a vágyaid az álmaidban jelennek meg. Rendszerint az önbizalomhiány következménye az érzelemelfojtás.
2013. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Valószinüleg azt,hogy vágysz arra,hogy szerelembe ess..vágysz az érzésre
2013. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vannak jós álmok is.
2013. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) utolsó: és mi utal arra hogy ez jós álom volt-e ?
2013. jan. 19. 16:23
 6/7 anonim válasza:
2-es és 3-as válaszolóval értek egyet. Régebben én is folyton fiúkkal álmodtam: olyanokkal, akiket a valóságban sosem láttam. Álmomban mindig boldog voltam velük, mindez viszont az egyedüllét következtében történt. Ha jelenleg nincs senkid, tudat alatt folyton azzal foglalkozhatsz, bár lenne. (Persze én ezt nem tudhatom, csak feltételezem:)
2013. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pasi elvonásban szenved? És ha egy fiú 7éves kora óta ugyan azzal az ismeretlen lánnyal álmodik? Kétlem hogy csajelvonásictünetei vannak egy kisgyereknek , és kétlem hogy bárki meg magyarázza hogy lehetséges egyáltalán ez.... sok minden van még amit az emberek elképzelni semctudnak a jelenlegi felfogó képességükkel egy bolygón élünk egy vegtelen kietlen világürben ahol a jelenlegi tudásunk szerint csak mi létezünk ezek után mond bármire hogy hihetetlen tul földhöz ragadtak vagytok :) a kérdezönek kell meg találnia a választ nagyon rég tetted fel ezt a kérdést de remélem még nézed a válaszokat mert jó lenne beszélni :)
2014. szept. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!