Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az alom? Anyaval...

Mit jelent ez az alom? Anyaval almodtam, tobbszor eve nem el. Kozos programot terveztunk, ujra ereztem az oleleset, a szeretettel es olyan rossz volt elszakadni almomban is. A covid alatt most olyan maganyos vagyok, hianyzik a szemelyes talalkozas.

Figyelt kérdés
Minden jo szo, mosoly jol esik. Neten beszelgetni nem ugyanaz

2021. márc. 22. 08:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*a szeretetet
2021. márc. 22. 08:22
 2/12 A kérdező kommentje:
*tobb eve
2021. márc. 22. 08:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel, én régebben nagytatámmal álmodtam így. Ébredéskor is éreztem még, hogy vele találkoztam, beszéltem. Több ilyen beszámoló is volt már itt az oldalon.
2021. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyutt erzek veled es kepzeld, itt vagyok egyedul egy lakasban, nincs kihez szolni, beszelgetni, egy ket dolgon aggodom is, minden jobb lenne a szemelyes beszelgetesekkel. A talalkozasok hianyoznak. Uresnek erzem magam, mintha egy szellem volnek. Hianyzik az ELET!!!
2021. márc. 22. 09:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Rokűnok? Ismerősök? Szomszédok? Csak addig vagy egyedül egy lakásban, amíg ki nem mozdulsz onnan! :)
2021. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rokonok videken, ismeroseim mindig azt mondjak h majd a jarvany utan.... Igazad van abban h ki kell mozdulni, nem magamba roskadni.
2021. márc. 22. 09:53
 7/12 A kérdező kommentje:
De akkor is sz@r :( :) es nem tudom h a "majd a jarvany utan" az tenyleg igaz az ismeroseim reszerol v leraznak. Latom az utcan, h a jarvany ellenere sokan talalkoznak es akkor elszomorodom.
2021. márc. 22. 10:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Velemeny?
2021. márc. 22. 10:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt az ideje új ismerősöket is keresni, biztos sokan vannak ezzel így! Hogy kezdenéd? Sok túra ill. hobbicsoport van facen.
2021. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Regen mindig tarsasagban voltam, aztan jott egy szakasz amikor az elet ugy hozta h egy re kevesebb, most meg semmi. Koszi a tippet, mondjuk en a szemelyes ismerkedesnek nagyobb hive vagyok.
2021. márc. 22. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!