Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítene?? A volt...

Valaki segítene?? A volt kutyámmal álmodtam, aki reggelre elpusztult.

Figyelt kérdés

2 és fél éve külön vagyunk az exemmel, nem is beszélünk, tiltva van, azóta neki már a második kapcsolata van utánam, és nekem is 2 éve van valaki.

Mielőtt szakítottunk volt egy közös kutyánk, aki nála maradt.

Tényleg eszembe sem jut, nagyon ritkán, álmodni meg pláne nem szoktam vele.

Viszont este az exemmel és a kutyával álmodtam, akit én is szerettem.

Jött oda hozzám, velem akart maradni stb... Annyira pontosan nem emlékszem.

Reggel kicsit hatása alatt is voltam az álomomnak.

Ma délután pedig kiderult, hogy a kutya este elpusztult. Barátnőm mondta el.

Mi lehet ez? Sosem voltam ilyen spirituális féle?

A kutya lelke keresett fel? Vagy csak valami úton módon megereztem???

Azt, hogy véletlen lenne azt nem hiszem el, mert 2,5 éve nem álmodtam a kutyával és az exemmel... Valaki tud erre valami okosat mondani???



2021. márc. 29. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen,hogy pontosan azt álmodtam ami megtörtént másnap.Én sem tudom,hogy mi ez,de azóta tudom,hogy ez a világ amiben mi élünk nem biztos,hogy csak annyi amennyit mi érzékelünk belőle.
2021. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az tök mindegy, hogy mit meg miben hiszel. Igen, azért álmodtál vele mert meghalt. Ezt kiválthatta megérzés is, ami alvás közben aktívanbb, mivel nem nyomja el az éber tudat zaja.
2021. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most én is elgondolkoztam kicsit ezen, ugye azt nem tudom mikor pusztult el pontosan a kutyus, mielőtt álmodtam vagy miután álmodtam,mert nem beszélünk egymással, viszont reggel lett közzé téve így valószínű, hogy az este folyamán.

Plusz ugye azt sem tudtam, hogy beteg lenne, fiatal kutyáról van szó amúgy.

2021. márc. 29. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Annyit még hozzátennék, hogy lényegtelen mikor hunyt el, megérezhetted tudat alatt ébren is, és az álmodban előjöhetett.
2021. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megálmodtad. Nekem is voltak már döbbenetes álmaim. Olyan is volt, amikor csak megálmodtam, hogy valaki rosszul lett. Vagy sírt álmomban az egyik kolléganőm, másnap mesélte, hogy a kutyájukat el kellett altatni. Azt sem tudtam, hogy beteg a kutya és a kolléganő nem állt túlságosan közel hozzám. Olyan is volt, amikor merényletet álmodtam meg, pl. a Charlie Hebdo elleni merénylet reggel 9 körül volt, én előtte 4 órával olyan álomra ébredtem, hogy majdnem felébresztettem a páromat, annyira rettegtem. Egy remek nap után, nem is néztem híreket, semmi oka nem volt rosszat álmodnom. Álmomban rajzoltam, aztán szóltak, hogy jön a rettenetes ember és meneküljek, aztán láttam őt közeledni egy lépcsőházban és iszonyatos félelem tört rám, éreztem, hogy el kell menekülnöm előle. A következő képen egy buszmegálló szerűségben állt sok ember, én is. Aztán megláttam az épületek mögül iszonyatos sebességgel közeledni egy járművet, ami hosszú volt, de nem láttam, mi az, mert teljesen fekete volt és azt tudtam csak, hogy most mindannyian meghalunk. Akkor felsikoltottam és erre ébredtem fel. 4 óra múlva lemészárolták a karikaturistákat. Tömegbe hajtó járművekről se hallottam, mert egy éve nem figyeltem a híreket, akkor született a babám és teljesen belefeledkeztem a mi kis mikrovilágunkba, nem érdekelet a külvilág, se az internet. Szóval van ilyen.
2021. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!