Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ez a hely, ami...

Mi lehet ez a hely, ami rendszeresen visszatér az álmaimban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon semilyen ezoterikus dologban, az álomfejtésben különösen nem, noha már kiskoromtól vonzott a spiritualitás, az univerzum. Már nagyon sokadjára álmodok ugyanazzal a hellyel. Nem lesz könnyű leírni, de megpróbálom. Itt szinte minden tökéletes. Az emberek harmóniában élnek a természettel. Nincsenek háborúk, az itt élők legnagyobb fegyvere az elméjük. Ezzel képesek dolgokat mozgatni, átalakítani, és egyfajta magasabb fokú érzékelésre is. Jellemző a tájra a burjánzó természet, sűrű lombkoronák és rengeteg virág, inda mindenfelé, illetve sok tó/folyó van, valamint emberalkotta fürdőhelyek. Ezek szinte kastély-szerűek. Az emberek nem esznek semmit, a Nap és a Hold fényével táplálkoznak. Hasonlóak mint mi, de valahogy könnyebbek, és jellemzően fény lengi körül őket, különösen a fejüket. Nagyon mély kapcsolatuk van a fénnyel. Nem öregszenek, és gyönyörű szépek. Szinte oldalakon át tudnám részletezni, mivel rendkívül élénken és intenzíven emlékszem ezekre az álmokra, illetve annyiszor "jártam" már ott. Amikor felkelek az ilyen álmaimból, szinte depressziós leszek, nagyon erősen visszavágyom oda. Pedig tudom, hogy ez csak az elmém szüleménye és valószínűleg nem jelent semmit. Mi lehet ennek az erős kötődésnek az oka? Vagy tényleg csak egy hétköznapi visszatérő álom? Egyébként pici korom óta jellemző, hogy hosszú, összetett álmaim vannak sok visszatérő elemmel és többnyire mély jelentéssel. Persze nem tudhatom, mások álmai milyenek, de az elmondások alapján úgy érzem, a többi ember másként álmodik, mint én. Remélem tudtok segíteni, előre is nagyon köszönöm! Illetve bocsánat, ha butaságokat írtam, sajnos tényleg nem vagyok otthon a témában.

2021. márc. 30. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt a te elméd szüleményének tartod, akkor Te, kérdező, kinek az elméjének a szüleménye vagy?

Meghatározzuk és ez által be is határoljuk néha magunkat. Ne hagyd, hogy a mások véleménye behatároljon.


Ha az a világ tökéletesebb és nincs hiány - mi szükség van fegyverre? Vagy félreértettem valamit?


Amit leírsz az sok történetből ismerősen cseng.

Halálon túlról visszajöttek, Sangri-la, "égi" városok, más bolygókon kialakult élet..a jövő meglátása?

2021. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak annyira a saját elmém szüleménye, amennyire bármilyen gondolat lehet saját, és nem csak a minket ért impulzusok lecsapódásának, a genetikának, és a kollektív tudatalattinak az összessége. A fegyvert képletesen értettem. Elnézést a félrefogalmazásokért. Köszönöm a válaszokat, utánanézek majd ezeknek.
2021. márc. 30. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem későgyerekkori visszatérő álmom volt ami nagyon emlékezetes azaz,hogy éjjel arra riadok fel a szobámban,hogy egy vérfarkas berobban az ablakomon,majd végigüldöz 3 utcán keresztül.Miután évekig sikeresen meglógtam előle (háromtusáztam,ne kérdezd:) persze szívinfarktussal ébredve 30 évesen sikerült is megfejteni a szimbolikáját miszerint felébredő szexualitásom jutott így kifejeződésre a hozzá tartozó és egyéb elfojtásokból fakadó haraggal együtt..-szeretethiány főleg-


Szóval közel sem vagyok szakértő annak ellenére,ho szeretem a szimbolikát megpróbálok válaszolni te pedig majd eldöntöd hovarakod..


Tehát nem hinném,hogy bármilyen napközbeni lelkinyomás,stressz a visszatérők esetében pedig akár trauma lenne a háttérben..Az álmok lényege,hogy amit a nappali tudatos énben nem tudsz feldolgozni azt a tudatalattiban raktározódik ami természeténél fogva sűrít és filmekkel kommunikál,vagyis nem az elméd csinálja a műsort ami éppen le van szedálva hanem valami egészen más...a belső én..

Ha a duális éned a tudatos és tudatalatti közötti kapcsolat tiszta,harmónikus az együttműködés akkor jöhetnek a jósálmok pl. ami a felettes éned és a lelki vezető reszortja..


Te itt egy magasabb denzitású (fénysűrűségű) létállapotot írtál le és ha minden agresszívabb történéstől konfliktusoktól mentes akkor bizony egyfajta beavató álomról van szó inkább..Lehet a múltad is ahonnan jöttél,nem tudom mennyire ismerős,van-e otthonérzet,de lehet a jövőkép is ahová most tart az emberiség,az 5. dimenziós Újföld-aranykor ha úgytetszik.. :)

2021. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi fölötti világokban van azonnali teremtés az elmével ez főleg tudatállapot szellemi hierarchia szerinti besorolódás a hozzá tartozó bolygóvilágokkal...itt mindenki "rendben van"..
2021. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3-as, köszönöm kifejtett választ, logikusnak tűnik minden amit írtál. Abszolút otthon érzetem van, mikor erről álmodok, sőt szinte honvágyam van mikor felkelek, és utána akár még 1-2 napig. Úgy érzem, valami oda köt nagyon erősen, a jelenlegi életemet anyagiasnak, unalmasnak és gyarlónak érzem ahhoz képest.
2021. márc. 31. 01:03
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az nem lehet, hogy azt látod, amit Voldemort, mert a lelke egy darabja a tiédhez kapcsolódott? Csak kérdezem, mert legalább annyira reális, mint amiket a többi válaszoló írt.
2021. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-4 vagyok én szívesen olvasnám oldalakon keresztül ha nem fáradtság írhatnál róla bármit ami eszedbejut...


...és találtam valamit amit muszáj belinkelnem nem hosszú olvasd el,mert én hiszek a jelekben idézem:


"A 144 EZER SZAKRÁLIS ATLANTISZI VEZETŐ PÁROS, AZAZ 288.000 EMBER, ÉS A HÁROMILLIÁRD, akit Anubis átenged a kapun..."...az Újföldre...


[link]


És most nézd meg mikor küldted el az eredeti üzeneted...


valamint a 444 angyali számnak is nézz utána légyszíves,mert érzek valamit benned..


a blogon az 5. dimenziós földre való bejutásról beszél egy magasrangú volt atlantiszi ami napjainkban zajlik és ehhez már megtörtént a szétválasztás is...444 ezer a krisztusi szám is egyben és a Luciferiről való átváltás a Krisztustudatra a belépőnk amit nagyon kevesen fognak megérni..144 ezer kiválasztott főleg angyali minőség az ikerlélekpárjukkal és még 3 milliárd öreglélek a többiek pedig mennek ahová eddig eljutottak,szóval bármilyen unalmasnak érzed is ezt az anyagi létet maradnod kéne talán :)

Tehát akkor hogy is néz ki aza másik világ? :)

2021. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
7-es, neked mi bajod van?
2021. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!