Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kb 1 hete álmodtam valakivel...

Kb 1 hete álmodtam valakivel akit akkor még nem ismertem. Ma találkoztam vele. Ez hogy létezik?

Figyelt kérdés

Ma jött egy új kolléga 30 éves kb és pasi. Mikor meglattam mindjárt tudtam hogy ő vele álmodtam, nem értettem mi ez hogy került ide. Tisztara ugyan úgy néz ki mint álmomban láttam.

Azt álmodtam hogy az utcán sétáltunk sokat nevettünk együtt.

23N


2021. márc. 31. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Pl láttad már korábban, csak nem figyeltél fel rá.

Vagy csak azt hitted hogy vele álmodtál, mert utólag képzelted bele az egy hét alatt már bőven homályossá vált álomképbe.

Véletlen pont egy rá hasonlító alakkal álmodtál.

Stb, stb.

2021. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Régen rendszeresen volt olyan jellegű álmom, hogy megálmodtam egy pár napra rá megtörtént esemény részletét vagy egy jellegzetes tárgyat belőle.

Élveztem ha volt ilyen, nagyon nem kerestem rá magyarázatot, pontosabban akkoriban nagyon sokat meditáltam, nagyon jó idoszakom volt, amolyan vonzás törvénye szerű. Kicsit olyan érzés volt, mintha az álmomban nem lenne múlt jelen jövő vagy jobban fogalmazva az idővonalon mozogtam. Mint amikor egy múltból ismert emberrel álmodtam. Voltak visszatero álom helyszíneim.


Moat 36 vagyok, egy gyermek anyukája és semmi álmomat nem tudom felidézni. Nagyom hiányzik, igazán klassz képi világokat álmodtam régen. :)

2021. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!