Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez az álom? Valami jó álomfejtő oldalt, ami ingyenes? :

Figyelt kérdés

halakkal álmodtam.pontosan mennyivel azt már nem tudom,de pakoltam őket sorba és azt hiszem meg is öltem mindet.

sokszor álmodtam hallal már.


2010. aug. 20. 19:56
 1/4 anonim válasza:
Ne felületes oldalak segítségével próbáld megfejteni. Számodra mit jelentett az álom?
2010. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs.nyugtalanságot éreztem ennyi.

az a baj hogy pontosan mi volt még az álmomban nem tudom.

2010. aug. 20. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

A megoldás: álmoskönyv. Egyszeri befektetés, nem kerül egy vagyonba, én a nagymamámét használom ('83-as kiadás).

online ez elég jó verziója, de közel sem teljes.

[link]

2010. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
77%

Na, pont az álmoskönyv a baromság, mert ugyanaz a kép különböző embereknek tökéletesen mást jelenthet, mert másképp viszonyulunk ugyanazon dolgokhoz. Valaki pl. fél a kutyáktól, más meg nem...


Kérdező, próbáld felidézni az álmot, mit éreztél, milyen képek voltak. Ha nyugtalan voltál, akkor valami félelmed, probléma, esetleg rossz előérzet... valami olyannal kapcsolatban, amik az álmodban szerepeltek, pl. halakkal vagy a vízzel kapcsolatban jelen esetben.

Én és bárki más is csak annyiban lehetek a segítségedre, hogy megpróbállak rávezetni a forrásra, de a jelentésére egyedül te tudsz majd rájönni.


Mindig úgy kell egy álom ügyében elindulni, hogy benned milyen érzéseket váltott ki, aztán hogy az életben, amikor nem álmodsz, hogy viszonyulsz az álomban szereplő dolgokhoz, ezt vesd össze. Egyes embereknél az is szempont, hogy valamit előre jelez az álom, de erősebben, mint egy egyszerű megérzés. Ezt a szempontot viszont csak olyanoknál ajánlom figyelembe venni, akiknél már többször előfordult ilyen jellegű álom, mert nem általános dolog.

Senki nem fogja és nem is tudja neked megmondani, hogy konkrétan a te esetedben mit jelent az álom, mert minden egyes ember más.

2010. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!