Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Légyszíves értelmes válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy összejöttem az iskolámból egy 13.-os csajjal.Ez mindd szép és jó volt, de mikor felébredtem akkor jutott eszembe, hogy hoppá neki van pasija :/ Lehetséges, hogy én leszek neki a következő???
2011. nov. 6. 09:31
 1/4 A kérdező kommentje:

Az álmom végén volt egy rész, mikor a suliban a földön ültünk és beszélgettünk és az volt az álmom vége, hogy kérdezte a lány tőlem, hogy:

- Van sötét oldalad???

Énmeg mondtam, hogy van. Ő meg kérte, hogy meséljek róla...


Nemtudom, hogy milyen sötét oldalra gondolt, mert én nem tudok róla, hogy lenne ilyenem.Ez mit jelent????

2011. nov. 6. 09:53
 2/4 anonim ***** válasza:

szentem csak egy álom semmit nemjelent!

amúgy meg ne hírdess a természet feletti kategóriába :)

reklám:

2011. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x) ***** válasza:
Inkább csak szeretnéd ha így lenne és ez kivetül az álmaidra. A valóságban ez semmit sem jelent.
2011. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az álmok nem jelentenek semmit.Az állatok is szoktak álmodni.Az álmot ha valaki párhuzamba akarja hozni a valósággal az buta.Én is álmodtam már hasonlót,annyira biztos voltam benne akkor még hogy jelent valamit,de aztán rájöttem hogy hülyeség.De ha ennyire hiszel benne,akkor vegyél egy álmos könyvet,vagy nézz utána interneten (szavakban) hogy mit jelent.de egyszer ha ez a szokás magával rángat,sosem szoksz le róla.Ez egyébként spiritizmushoz tartozik.
2011. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!