Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban sokszor mondom hogy...

Álmomban sokszor mondom hogy álmodom ès álmomban tudok gondolkodni volt ojan álmom hogy 3emberrel repültem ès éreztem hogy fel fogok ébredni és azt mondtam vissza fogok jönni és azóta nem tudok vissza menni az álmomba mit jelenthet ez???

Figyelt kérdés
Olyan álmaim vannak hogy úgyérzem soksuor hogy nem álom csak akkor tudom hogy álom akikor gyorsan ajatok futni és nem tudok vagy ha ép repülök
2021. ápr. 9. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hejtelen írásért korházba vagyok még hat az infuzio
2021. ápr. 9. 23:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyógyulj meg és utána gondold át a kérdést :D
2021. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"és azóta nem tudok vissza menni az álmomba mit jelenthet ez???" Kitisztult belőled a hallucinogén anyag.
2021. ápr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem...... hanem aszt álmodtam hogy álmombab azt mondtam 2 személynek hogy vissza jövök de nem tudok visza menni az álmomba a kérdésrm az lett volna hogy amot álmodunk oda mért nem tudunk vissza semmi? Csak elöbb le irtam mit álmodtam. Vágjátok dilik
2021. ápr. 10. 01:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Az álmunkban mért nem tudunk vissza menni?
2021. ápr. 10. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!