Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyire gyakran van, hogy...

Mennyire gyakran van, hogy csak felismertek, de nem sikerül irányítani az álmot, akik rendszeresen álmodtok tudatosan?

Figyelt kérdés

Nálam ez közbe úgy szokott kinézni, hogy rájövök, hogy álom, ez ilyen felismerés szokott lenni, egyszer csak jön a megérzés. És eldöntöm, hogy mit akarok csinálni, például, hogy az egyik szobából teleportáljak a másikba, vagy, hogy az időjárás váltson esősre, és ezt kigondolom, de nem tudom meg tenni. És hiába próbálkozik, nem történik semmi, vagy ha sikerül, akkor visszavált utána. Az ilyeneket hogy lehet elkerülni?

Nincs mindig ez, van, hogy teljes mértékben uralom, és bármit meg tudok változtatni gond nélkül.



2021. ápr. 14. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Amint eljut a tudatomig hogy álmodok, felébredek.
2021. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

elsőre ezek túl nagy lépések lennének, hogy teleportálás, repülés, stb, csak azt éred el vele hogy szétesik az álom, és visszaesel sima álomba a tudatosból.


viszonylag ritkán van TÁ-m, kb heti 1, de régebben én is így voltam, hogy rájöttem hogy álom, aztán egyszerre akartam mindent IS megcsinálni, és nem jött össze.


ajánlom hogy első körben ha összejön a tudatos álom, akkor próbálj arra koncentrálni hogy megmaradjon a tudatosságod. fókuszálj a tényre hogy végre te irányítasz, és próbáld minél tovább fentartani az állapotot.

ez arra jó hogy megszokjad az érzést, és stabil maradjon a TÁ, és utána lépésről lépésre egyre nagyobb dolgokat csinálj.

pl gondolj arra hogy az előtted levő szekrényből ki fogsz venni egy fánkot, utána hogy "az ajtó mögött ott vár xy ismerősöm", és így haladva hozzá szoksz az álom irányításához, és hogy hogyan koncentrálj a dolgokra hogy működjenek.


ja és ajánlom, majd ha lesz TÁ-d, keresd fel a legjobb barátodat az álmodban, és kérjed meg hogy ígérje meg neked, hogy ha álmodsz, akkor jöjjön oda hozzád, és segítsen ráeszmélni hogy ez csak egy álom.


egyeseknél ez a módszer beválik, és mivel az adott személy számodra egy segítőkész valaki, ezért az álmodban is az lehet, és a tudatosság elérésében is segíthet

2021. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam meg az szokott lenni hogy amikor rájövök hogy álmodok átmegy ilyen gondolat szerűbe és már egyálltalán nem valóság hű
2021. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. #2 a tudatot, hogy álom, azt nem veszítem el, csak nem sikerül irányítani. A tudatosság meg szokott maradni.

De úgy van, hogy majdnem minden megy, csak egy két valami nem. Tegnap is ilyen álmom volt, irányítottam az álomban lévő karakterek elméjét, teleportáltam, láthatatlanná váltam, de volt egyetlen egy karakter, amit nem tudtam irányítani, nem tudtam előtte láthatatlan lenni, és amikor ott volt, nem tudtam teleportálni se. Az ilyen buggokal van bajom.

2021. ápr. 14. 21:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 50%-ék hogy felébredek, de amikor nem ébredek fel akkor csak korlátozottan tudom irányítani a dolgokat. Tehát nem történik minden úgy ahogy én azt akarom :/
2021. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.


ja hát olykor vannak álom alakok akik nem "hódolnak" be, nem teszik azt amit akarunk, vagy akár szembe is szállnak velünk, ez természetes dolog.


paul tholey - alkotó álom könyvét amúgy esetleg mint kis olvasmány tudom ajánlani ha érdekel a téma mélyebben.

magyarul sajnos nem túl sok irodalom van, de ez szerencsére elérhető ncore-on is

2021. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rákeresek arra könyvre, nCore fiókom igaz nincs, de megnézem mit találok.
2021. ápr. 14. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Velem már egy csomószor volt hogy rájöttem hogy amúgy én most álmodok, de valahogy sosem mertem semmi szokatlant csinálni hisz mi van ha ez mégis valóság és akkor még véletlen kinyírom magam xd

Valahogy nem tudok hinni magamnak ilyenkor, pedig érdekesen hangzik ez a tudatos álmodás.

2021. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is mindig. Én gyerekkorom óta rendszeresen rájöttem, hogy álmodok, akkor még nem is tudtam erről a tudatos álmodásról, hogy létezik. Aztán ez elmúlt és később a rossz álmoknál tért vissza. Ha bajba kerülök álmomban, rögtön ki akarok lépni, rá akarok jönni, hogy ez nem a valóság. Viszont túl fáradt vagyok ahhoz, hogy felébredjek, így az agyam átkapcsol tudatosságba és így meg tudom változtatni a dolgokat. Aztán persze mikor már újra mélyalvásba kerülök, belefeledkezek és már nem tudatos, de hatással van rá amiket előtte belevittem. Egyébként a YouTube-on néztem ilyen videókat és a srác mondta, hogy teszteket kell végezni. Ha jön a megérzés, nézz rá a kezedre és számold meg az ujjaidat. Ha még álmodsz, biztos hogy nem öt lesz. De ezzel, hogy elvégzed a tesztet tudatosítod az agyadban, hogy álomban vagy.
2021. ápr. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is hallottam erről az ujjszámolásról, de nekem az álomban is öt ujjam van, nem kicsit fura, hogy másnak nem 5 ujja van. Nekem a tudatta ébredés az úgy jön, hogy megérzem, hogy álom, és biztosan tudom, hogy az, nincs értelme tesztelni, én ilyenkor egyből kezdem.

#8 én ilyenektől nem félek.

2021. ápr. 15. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!