Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet vérrel álmodni?

Mit jelenthet vérrel álmodni?

Figyelt kérdés
Próbáltam utánanézni de nem tálaltam meg pontosan ezt a szituációt. Azt álmodtam, hogy egy kádban ültem ami majdnem tele volt vízzel és hirtelen elkezdtem vérezni alulról mintha menstruáltam volna de kb. Annyi vér jött hogy el is verezhettem volna meg 2 óriási alvadt vér darab is kijött és közben nagyon meg voltam ijedve a víz teljesen piros lett. Lehet ennek valami jelentése vagy csak hülyeség? Egyebkent nem rendszeres a menstruációm meg sok probléma volt vele de szeretnénk gyereket a barátommal.

2021. máj. 17. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
A vér szerencset jelent
2021. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bennem ez rossz érzést keltett, gondolom benned még inkább. A vér az életerő. Ez elszivárog valahol. A nem megfelelő ciklusod okozza az álmot. Meg kell találni az okát.

Meg kellene tudni, mi okozza a testi harmónia hiányát.

Nem megfelelő étrend szokott ilyeneket okozni. Rejtett vagy kimutatható ételallergia, hormonrendszert befolyásoló étrendi adalékanyagok, tejtermékekből hormonok, fitoösztrogének, endokrin diszruptorok műanyagokból, pl. műanyag tálban mikrózott étel... Egészség rovatban tedd fel nyugodtan a kérdést ezzel kapcsolatban. Talán fertőzés is lehet.

2021. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmit
2021. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
Én vetélésre tippelnék (nagyon sok nő esik úgy teherbe, hogy azonnal el is vetél vele és rendben megjön a menstruációja, az egész vetélésről fogalma sincs).
2021. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!