Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Magamat láttam kiskoromban és...

Magamat láttam kiskoromban és köszöntem magamnak. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy valahol vagyok és halottam gyerekeket játszani messzebb. Megkerestem a hangokat, és megláttam magamat és az unoka testvéremet kb 4-5évesen játszani, azokban a ruhákban amiket kb akkor hordtunk. Megláttak és nevetve zavartan elfutottak, hiába köszöntem csak zavartan nevettek.

Durva volt, ilyet még nem álmodtam h magammal találkozom kiskoromban. Mit jelenthet ez sztetek?



#álom #félelem #misztikus #Magammal álmodni
2021. febr. 10. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Semmit, ahogy a többi álom sem.
2021. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkorod jött elő a tudatalattidból
2021. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

"Azt álmodtam, hogy két macska

voltam és játszottam egymással."

(Karinthy)

2021. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2021. febr. 10. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tartasz valahol az életedben(valahol vagyok) és eszedbe jutott a gyerekkorod(halottam gyerekeket játszani) úgy véletlenül(messzebb). Majd jobban eltűnődtél rajta(megkerestem a hangokat). Előidézted magadat és az unokatestvéredet(megláttam..) kb 4-5 évesen azokat körülményeket(játszani, azokban a ruhákban). Ha akkor tudtad volna mi lesz veled(megláttak) nevettél volna és dühösen(zavartan) tagadtad volna(elfutottak), hiába tudtad volna az igazat, ami kétségtelen(köszöntem) csak legyintettél volna rá(zavartan nevettek).
2021. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60%
Talán hiányzik a gyerekkorod,és visszamennél oda!! :D
2021. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!