Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges olyan, hogy felkels...

Lehetséges olyan, hogy felkelsz egy befejezetlen álomból és ahogy visszaalszol az álom ugyanott folytatódik?

Figyelt kérdés

Egyszer az éjszaka közepén álmodtam azt, hogy gólyabál lesz és vettem egy cipőt de rossz színt adtak és rohanok apuhoz, hogy menjünk cseréljük ki ||| de apa még előtte (10 perc van a bálig kb) vesz kínaiaktól sört meg sütit...||| és nagyon bunkó a boltosnő már sírtam is (álmomban) hogy cserélje már ki...

(Álló vonallal jelöltem , hol keltem fel, megnéztem az órát majd visszaaludtam és folytatódott..


2010. aug. 24. 10:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyedi eset.

Igazság szerint nem kelsz fel, max. megébredsz egy pillanatra, de még nem is vagy teljesen a tudatodnál és alszol tovább.

2010. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de tökre emlékszem az órára is :D 1: 44-kor néztem meg egyszer aztán olyan 1: 55 körül...
2010. aug. 24. 10:13
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy fél óránként néztem meg az órát, az álmom meg folyamatos volt reggelig.
2010. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem is valami olyasmi... de fura módon ugyanott folytatódott.
2010. aug. 24. 10:17
 5/19 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen, bár én ha felébredek általában kb 10 perc-fél óra mire visszaalszom :)
2010. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
ilyenkor bizonyosan thétába kerülsz , de az agy alfába is aktív , szóval...
2010. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: De én azonnal visszaaludtam, pedig sha nem szoktam azonnal..

Utolsó: Ezt nem ártem xD Csak az alfáról hallottam, lécci fejtsd ki ;)

2010. aug. 24. 10:31
 8/19 anonim ***** válasza:
Juj,ilyen volt már nekem is :D De csak párszor...
2010. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy az az álmom ami reggel, felkelésnél megszakadt, este elalvásnál folytatódott.
2010. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Liz* válasza:
Érdekes... nekem még csak olyan volt h másnap folytatódott az álmom, de viszont ma amikor álmomban elaludtam a valóságban felébredtem, xD olyan fura volt. De a thétáról még én se hallottam.
2010. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!