Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vissza térö álom 10 évesen...

Sovjet kérdése:

Vissza térö álom 10 évesen álmodtam és 13 éves folytatodot valaki tud rá válaszolni normálisan?

Figyelt kérdés
10 évesen azt álmodtam hogy az ürböl jötem egy fém tojás alakú űrhajoban és lány voltam rádásúl segig érö hajam volt ami hó fehér volt (lilnek hívtak) és ott meg barátkoztam az emberekel de akikel jöttem azok ott hagytak... na 13 éves ez folytatodot el kerültem valami öreg emberhez és ott fogoly voltam majd meg szöktem visza mentem oda ahol a hajó volt és akkor jötek visza a társaim... majd levetetük magunkat a hegyröl egyeneset a vízbe és ott ijen torpedö szerüségbe kapaszkodtunk és el teleportálodtunk ... na ezt magyaráza meg valki? ( és nem voltam drog se pia hatása allat)elöre is köszi
2011. nov. 5. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak kisgyerek vagy még, van fantáziád.
2011. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sok japán rajzfilm miatt van.
2011. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát már 17 vagyok csak most regisztráltam és most jútot eszembe hogy ezt jólene kideriteni :)))
2011. nov. 5. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
17 évesen még mindig nem tanultál meg írni... Ez azért elég szomorú.
2011. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja elirás Lili-nek hivtak (ja és am fiu vagyok)
2011. nov. 5. 22:43
 6/7 A kérdező kommentje:
tuddom nem mentség de diszgráfiás vagyok
2011. nov. 5. 22:44
 7/7 anonim válasza:
szerintem sok jelentősége nincs, lehet amikor 10 éves voltál akkor az álmodnak nem ért véget mert felkeltél vagy valami és akkor ez 13 éves korodba folytatódott:D nem tudom.. de ha nagyon izgat ez a dolog kérdezd meg egy hozzáértő embert biztos elmagyarázza mi ez :D
2011. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!