Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a jelentèse ennak az àlomnak?

Mi a jelentèse ennak az àlomnak?

Figyelt kérdés

Egy iskola szerű nagyon magas épületben épp angol óránk volt és én a bal 2. Padban ültem a régi legjobb barátnőmmel előttem pedig az a fiú akiben szerelmes voltam nagyon sokáig mellette pedig a haverja.

Épp vihar készült (nagy vihar) és a “haver” mindig azt mondta ,hogy félek mi pedig nyugtattuk, hogy nem kell úgy se csinálhat velünk semmit a vihar hisz iskolába vagyunk.Aztan “beszélgettünk” és az a fiuk (fiu akibe szerelmes volt és a haverja) elkezdte simogatni a karom és azt mondta ,hogy milyen puha meg (ezt csak az mondta akibe szerelmes voltam)stb.Aztan végül eldőlt oldalra az egész épület rész ahol voltunk.(A vihar miatt)A fiú aki nekem tetszett előre repült a falnak (tabla részhez) és nyújtottam a kezem ,megfogta.(A fal sárga éd vizes volt előtte szerintem nem sárga volt)És amíg össze nem dölt az épület egymás kezét fogtuk és mikor leértünk senkinek nem lett semmi baja majd elegedte a kezem semmit nem mondott csak bele nézett a szemembe.Miután ennek vége volt elkezdtem haza fele menni a regi legjobb baratnőmmel kicsit pesti hangulat volt plazak meg igy minden ossze vissza volt nem is tudtam merre kell menni.De mikor olyan helyre ertunk ahol tudtam az utat leváltam tőle és egyedül mentem a tesómért.

Meg is talatam a tesóm es mondtam hogy jöjjön(egy pár gyerekkel ült egy fedett helyen a földön.)ezután valahogy vissza kerültem az iskolába ahol a legjobb (mostani) barátnőmet kerestem mindenhol .Takarítóktól ,tanároktól kérdeztem hogy hol van .Végül meg lett de az almom végére és nem tudom hol.



Szerintetek mi a jelentése?hozzá értőket kérdeznék.


Köszönöm annak aki végig olvasta és meg értette.



#álom #Jelenétese
2021. máj. 26. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerelem
2021. máj. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!