Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetett jelentése ennek az...

Lehetett jelentése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Olvastam már meg hallottam is hogy egy egy álom hordozhat magában komolyabb jelentést is.

Le kell hogy szögezzem hogy ezt az álmot nem most álmodtam, kb 5 vagy 6 éves lehettem.

Délutáni ebéd utáni alvás volt, nagyszüleimnél voltam.

Tisztán emlékszem hogy azt álmodtam hogy egyedül voltam egy sötét és homályos labirintusban, hiába szólongattam szüleimet senki sem válaszolt. Különösebb dolog nem is történt viszont eléggé megijedtem akkor tőle.

Furcsa de még így 10 év után is tisztán emlékszem rá.

Lehet hülyeség,de én kíváncsi vagyok a véleményekre hogy vajon ennek lehetett - e valami jelentése, jelentősége, normális válaszokat kérek :)



2020. dec. 4. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, szerintem semmi jelentése nincs
2020. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem aggódok miatta, inkább csak érdekesnek találom még ennyi év után is. Köszi a választ egyébként :)
2020. dec. 6. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!