Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent , ha a lakásomban...

Mit jelent , ha a lakásomban óriás vörös kígyók marnak meg ?

Figyelt kérdés
Az álmomban több kígyó is szerepelt , mind vörös és óriási. A jobb kezemet marták meg , utána én megoltem őket de tovább mozogtak és támadtak. Minduntalan visszakúsztak a házba és egy ponton nem tudtam elkerulni őket, és elpusztítani sem tudtam őket. Egyszerre csak egy kígyó volt mindig. Ébredés után fájt a marás helye órákig.
2021. jún. 1. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fájt a helye? Na, az durva.

Te is imádkoztál a Sátánhoz? :D

2021. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Grimfox ***** válasza:

A kígyó alattomos, meglapuló fenyegetést jelent. Általában egy személyt. A vörös szín sajnos több értelemmel is bír. Lehet tüzes, és férfias szín, ami azt jelöli, hogy a szóban forgó személy férfi, de harciasságot, agressziót is jelölhet, ami viszont az ellened irányuló támadásokat jellemzi. Jelezhet emellett haragot is, ami viszont a támadás motivációja. Sajnos az árnyalatokban nem igazán vagyok jó, a skarlátvörös általában haragra utal.

Ritka, egyéni esetben az álom jelölhet önmagad elleni agressziót. A kígyó szimbóluma itt a nem tudatos, nem felismert okból történő önmarcangolást, önvádat jelölheti. De ez a ritkábbik értelmezési lehetőség.

Gondold végig, hogy van e valaki, aki mostanában alattomosan, vagy nem nyíltan, egyenesen, hanem kerülőúton támadott téged. Főképp verbálisan. A jobb kezed megharapása jelezhet olyasmit, hogy valaki olyanról van szó, akinek te adsz, önzetlenül, vagy céllal. Esetleg olyan, akinek te magad ártottál.(az adás egy elég specifikus formája)

2021. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!