Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Szóval amire emlékszem az-az, hogy nappal van és kint vagyok az udvaromon. Viszont a bokrok közül elő csúszik egy gyors vörös kígyó, így elkezdek futni az ajtó felé.

Bementem az ajtón,ami egy szúnyoghálós ajtó és ekkor a kígyó neki ugrott a hálónak és a két nagy foga a hálón belül volt. Ebből ennyire emlékszem.


Mellé volt egy olyan rész, hogy énekeltem vala eredeti dalt, bár nem egészen hiszem, hogy kapcsolódott-e az előzőhöz vagy teljesen külön zajló álom volt.


A válaszokat előre is köszönöm.



2020. máj. 17. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy szorongásos álom volt, valami fenyegetett, meg akart támadni te pedig menekültél tőle (speciel most egy kígyó képében jelentkezett). Hogy mitől szorongsz, félsz viszont ennyiből ki nem találjuk.
2020. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahhoz jó lett volna emlékezni az álom többi részére?! ;D

Na majd hátha most sikerül mindenre emlékezni.

2020. máj. 17. 23:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nyilvános szerepléssel kapcsolatban(énekeltem valami eredeti dalt). Általában(nappal van) mikor emberek között vagy(kint vagyok az udvaron) úgy a semmiből(bokrok közül) hirtelen(gyors) rád tör a lámpaláz, pánikroham(vörös kígyó). Amitől félsz(elkezdek futni) és menekülsz a szituból(bementem az ajtón), hogy palástold(szúnyoghálós), megakadályozd a rád törő érzelmi kitöréseket(kígyó nekiugrott..két nagy foga a hálón belül volt).
2020. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez a kígyó valami félelmet vagy szorongás lehetett ami elől elmenekülsz, de szerintem inkább féletem, mert nekem is volt régen egy kígyós álmom, aminek utána néztem, és azt irta, hogy valami félelmem lehetett az,a kígyó képében. Azt nem tudom jogy jött az az éneklés.😅🤔
2020. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem az éneklős rész az valószínűleg egy teljesen különálló dolog lehet 😁

Hát igazából van benne valami. Mostanában elég sokat idegeskedek azon, hogy mit tanuljak. Most tanulok és még van 1 évem az iskolából ahová járok (OKJ képzés), viszont nem igazán akarok vele foglalkozni, de van egy másik dolog ami teljesen érdekelne és lelkes vagyok iránta. Viszont ha nem fejezem be,akkor jelenleg csak érettségim és nyelvvizsgám lesz, de ha befejezem ezt az egy évet,akkor sem hiszem, hogy foglalkoznék a szakmámmal,mert nem foglalkoztat annyira.

Meg persze még egy-két dolog van ami miatt szoktam idegeskedni mostanában.

2020. máj. 19. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Aszt jelenti hogy majd valaki megtámad egy késsel de te sikeresen elfogsz tudni maj menekülni.



Üdv.: 404 Error

2020. aug. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!