Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Jiilyyx kérdése:

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megint egy álomfejtővel érkeztem...

Szóval a történet eléggé össze-vissza, de igazából annyi történt hogy a kertünkben állt egy bunker, amit a tesómék szoktak építeni. Aztán én kimentem a kertbe, mire volt egy képszakadás, és már volt egy nyulunk. Ekkor kezembe vettem egy ollót, és belevágtam a kezembe, de valami jelentéktelen helyen. Aztán vállat vonva azt mondtam, hogy teszteljük a regenerálódóképességemet, és levágtam a kisujjamat és a gyűrűsujjamat. Ekkor eszembe jutott, hogy már nem gyógyulok olyan gyorsan, és tudtam, hogy nem fog visszanőni. Furcsa volt, hogy a tenyerem nagyon vékony volt, tehát miután levágtam az ujjaimat se csont, se izom vagy erek nem voltak ott, csak egy nagyon vékony bőrréteg, aminek a közepe egy icipicit vérzett. Aztán becsöngettek, mire a mostohaanyám kiment a kapuba, és egy eddig számomra ismeretlen nő vörös hajjal, és egy másik szőke még két nyulat sóztak ránk. Valami egyet fizet kettőt kap akció, de azt hittem, hogy a mostohaanyám nem megy bele, de mégis. Megvette a két kisnyulat, akiknek a kert nagyrészét "odaadtuk". Az eladó (már nem tudom, hogy a szőke vagy a vörös) hívott minket, hogy nézzük meg a nyulat, meg simogassuk meg. Ezek után felébredtem.

Azt hiszem a szőke és a vörös nő egy-egy ismerősömet jelképezi. Ugyan a negyvenes éveikben, és nem pont úgy, de az arckifejezésük, és hogy a vörös meg a szőke együtt jár, biztosan rájuk utal

Viszont ezt az öncsonkítást nem tudom hova rakni. Állandóan visszatér, és mindig akkor, amikor a családdal vagyok. Mármint az álomban. A nyulakról meg annyit, hogy tudom, hogy rengeteg féle jelentése van, de hátha ti okosabbak vagytok mint én, és kitaláljátok itt melyik a jó...



2021. jún. 5. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Nyúlpaprikás lesz az ebéd,te fogod felaprítani a nyuszikat,de közben levágod az ujjad.
2021. jún. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Sziasztok! Megint egy álomfejtővel érkeztem...


Akkor kérdezd őt, nálunk biztosan jobban tudja.

2021. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olló: belső harcok, kiszolgáltatottság, szakítás. Több figyelmet kéne a szerelmi életednek szentelned. A nyúl szerencsét és bőséget jelent.
2021. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!