Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Mit jelenthet az álmom? Többi lent!

Rendszeresen van visszatérő álmom(Nem naponta,de elég gyakori).Általában mindig egy óriási Tsunami jön.Sokszor elkap(úgy,hogy túlélem) de sokszor eltudok előle menekülni.Jelenthet valamit?Vagy csak egyszerűen félek a Tsunamiktól?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tsunami, álom, jelentés

2018. nov. 1. 14:07  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

Hát ha tényleg félsz tőle akkor lehet hogy az lehet az oka

# 1/2Időpont 2018. nov. 1. 17:50 Privát üzenet

Szia!

Tudod az őseinkben (ősemberek) mindig voltak félelmek, amik ösztönből léteztek. Példával szemléltetve sokak szerint a majmoktól származunk, melyek sokszor a fákon közlekedtek. Így van aki zuhanást álmodik, van aki tsunamit. Én pl. 1-2 éve azt álmodtam hogy zuhanok. Tavaly beszéltem a történelem tanárokkal erről, így tájékozódtam a témában. Tehát nálad ez valószínűleg egy "ősálom", ami jellemzően visszatérő.

# 2/2Időpont jan. 6. 02:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent az hogy az álmom egy képként bent "ragad" a szememben?
Volt egy álmom, egy nagyon furcsa álom. Vajon mit jelenthet? Nem feltétlenül ezoterikus értelemben.
Ma egy egészen fura álmom volt, de anyum felebresztett és nagyon nagyon jó volt és folytatni szeretnem este de nem tudom hogyan?
Az álmom nézete mit jelenthet?
Mit jelent az álmom?
Az álmom felszínre akar törni?!

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!