Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet az álmom? Többi...

Mit jelenthet az álmom? Többi lent!

Figyelt kérdés
Rendszeresen van visszatérő álmom(Nem naponta,de elég gyakori).Általában mindig egy óriási Tsunami jön.Sokszor elkap(úgy,hogy túlélem) de sokszor eltudok előle menekülni.Jelenthet valamit?Vagy csak egyszerűen félek a Tsunamiktól?

2018. nov. 1. 14:07
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Hát ha tényleg félsz tőle akkor lehet hogy az lehet az oka

2018. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Tudod az őseinkben (ősemberek) mindig voltak félelmek, amik ösztönből léteztek. Példával szemléltetve sokak szerint a majmoktól származunk, melyek sokszor a fákon közlekedtek. Így van aki zuhanást álmodik, van aki tsunamit. Én pl. 1-2 éve azt álmodtam hogy zuhanok. Tavaly beszéltem a történelem tanárokkal erről, így tájékozódtam a témában. Tehát nálad ez valószínűleg egy "ősálom", ami jellemzően visszatérő.

2019. jan. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!