Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt egy álmom, egy nagyon...

Volt egy álmom, egy nagyon furcsa álom. Vajon mit jelenthet? Nem feltétlenül ezoterikus értelemben.

Figyelt kérdés

Egy férfi, akiről éreztem, hogy a barátom azt mondta eljött az idő. Én erre azt feleltem, hogy de úgy érzem, mintha csak húsz évet éltem volna. Erre ő azt felelte:

Mindig is te voltál az.


De vajon mi? Mi voltam én mindig is? Ebben az álmomban nyilvánvalóan idős voltam és meghaltam. De mi az, ami mindig is én voltam?


Ez a kérdés hónapok óta nem hagy nyugodni. Hiszen álmomban a barátom, akit nem ismerek hozta el számomra a halált, mint valami beteljesületlen sors végkifejlettét. Mintha mindig is én lettem volna az a valami, de soha nem sikerült rájönnöm életem során, hogy mi az a valami.


Vajon mi lehet ez, aki én vagyok, és mindig is voltam? Úgy érzem most, hogy ez életem legfontosabb kérdése.



2018. máj. 26. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a reinkarnációra gondol, hogy volt több életed. Akivel beszéltél ő meg az őrangyalod.
2018. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyiról szól az egész, hogy tudatosult benned az -ami mindenkiben kéne, hogy realizálódjon-, hogy minden ami élő, az véges.

És az életed minden pillanatának egy közös eleme van csupán, hogy te magad éled meg azt. Az is te vagy aki megszületett, az is, aki most vagy és az is, aki akkor leszel, amikor menni kell. Mindig is te voltál. Ezért élj úgy, hogy az akinek menni kell majd ne érezze azt, hogy csupán húsz évet élt.

2018. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!