Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban élő...

Mit jelent ha álmomban élő ember az őr angyalom majd valamilyen madárrá (valószínűleg fekete sassá) változik.? Bővebben lent. Nő vagyok

Figyelt kérdés
Szóval 2 hónapja szakított velem a párom, akivel 2 napja össze futottam az utcán( nem beszéltünk és nem is köszöntünk egymásnak ) Az álmomban szereplő őrangyal ő volt. Ember formájában jelent meg nem angyalként. Amiben az a furcsa számomra hogy nem volt az élők sorába, engem egy csapat férfi üldözött rossz szándékkal, akik elől fura helyekre kétségbeesetten próbáltam menekülni, elég zavaros volt. Egyszer csak megjelent őrangyalként hogy megvédjen. Beszéltem is vele valamit amire nem emlékszem, én láttam csak és az ölelését is éreztem. Majd át változott valamilyen negyobb testű madárrá, ami szerintem egy fekete sas, többre nem igazán emlékszem belőle. Nem sokkal utána fel is ébredtem mert olyan reggel tájt álmodtam.

2021. jún. 13. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
2021. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!