Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent hogy álmomban egy...

Mit jelent hogy álmomban egy fekete vonaton utazok?

Figyelt kérdés
Van egy visszatérő álmom. Álmomban (nem tudom miért) felszállok egy nagy fekete vonatra. Visz egy darabig es aztán mindig ugyanott szállok le, egy koldus asszonynál. Ő fizeti a vonatjegytet haza fele de mindig kell valamit dolgoznom. Utánna jön a vonat és hazajövök. Már kétszer háromszor álmodtam ezt és mindig pontosan ugyan ezt. Szerintetek mit jelenthet
2019. máj. 12. 11:48
 1/6 anonim válasza:
53%

Azt jelenti, hogy mostanában nem mosták le a kocsikat kívülről, és az eső sem esett, hogy az lemossa.

A koldusasszony a Keleti pu. görbehátú kéregetője, mondjuk Ő általában elszedi tőled a pénzt vonatjegyre, nem kifizeti, de lehet jó útra tért.

Ha már 3x álmodtad, lehet hogy ezek munkanapok, és ingázol minden nap.

2019. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
párkapcsolati problémák
2019. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha ő fizeti a vonatjegyedet, nem ő a koldus.
2019. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Fatima?
2019. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem hívjuk segítségül Magdi Jósnőt.


De ahogy a muzsika is szól, a vonat nem vár......

2019. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagy hibát(fekete vonat) követsz el, az számodra megalázó(koldus asszony segít). Menekülésként(haza fele) igyekszel jóvátenni(kell dolgoznom), ami általában sikerül(hazajövök).
2019. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!