Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mivel magyarázható az, hogy a...

Mivel magyarázható az, hogy a múlt héten napfogyatkozással álmodtam, éppen a részleges napfogyatkozást megelőző éjszaka? Nem tudtam róla, hogy napfogyatkozás lesz.

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek meséltem az álmomat, aki aznap később találkozott azzal a ténnyel, hogy Magyarországról látható, részleges napfogyatkozás volt aznap. Szólt nekem rögtön. Nagyon meglepődtünk.


Mivel magyarázható ez? Véletlen lehetett?



2021. jún. 14. 15:35
 1/5 Grimfox ***** válasza:
52%
A tudattalanodba nem csak olyan információ rögzül, amit szándékosan, tudatosan szerzel. Olyan is bekerül, amiről nem is tudsz, hogy találkoztál vele. A szemed, füled, orrod, de még a bőröd is csak érzékszerv, ezért nem képes szelektálni a felvett ingerek között. Mindent közvetít az agyba. Az agy tudattalan részei szelektálnak a fontos, és nem fontos információk között. A fontosakat tudatosítják az agy megfelelő részei érzékszervi érzet képében, a nem fontosakat elraktározzák a tudattalanban. Nagyon valószínű, hogy vagy látás, vagy hallás útján bejutott az információ, hogy mostanában napfogyatkozás lesz. Az álmodban pedig, mivel az a tudattalanból ered, az időpont közeledtével megjelent. Azaz semmi esetre sem véletlen, csak az útvonal, ahogy létrejött az álom, az az ismeretlen. Nem tudod visszakövetni, hol jutott el hozzád az információ. Ez a legvalószínűbb magyarázat. Vannak lehetséges, de nagyon valószínűtlen magyarázatok is. Ezeken fölösleges külön gondolkodni, amíg nem zárható ki a legvalószínűbb magyarázat.
2021. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
1.Én meg inkább abban hiszek,hogy a jövő előre meg már tervezve pontosan,minden történés.Ilyen esetben pedig mint amit a kérdező is ír,valamilyen oknál fogva betekintést nyersz a már kész jövőbe.Mással is előfordul,hogy látja a jövőt.
2021. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű hogy az előző napokban fél füllel hallottad valahol úgy hogy oda se figyeltél rá, de az agyad viszont elraktározta az információ morzsát. Vagy egy fél másodperc alatt átgörgettél rajta facebookon/instán és ennyi is elég volt ahhoz, hogy tudat alatt rögzüljön.
2021. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ mi volt a körítés,mert ha szimbolikus akkor a jelentése a "túlzásba vitt élvezetek"....te tudod múlt héten hogyan éltél mit csináltál..
2021. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél füllel halhattad
2021. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!