Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Napfogyatkozással álmodtam....

Napfogyatkozással álmodtam. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a családommal jövünk haza a bevásárlásból, de az égen észrevesszük hogy mindjárt napfogyatkozás. Kimegyünk egy nagy teraszra és ott nézzük végig. Ez az álom jelenthet valamit?

2018. febr. 9. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem jelent semmit.
2018. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Napfogyatkozás - mint fénykiesés- az asztrológiában mindig nagyon rossz jel. Hogy álomban jött: szerintem valamilyen bajtól félsz, szorongsz, hogy valami baj ér a családdal kapcsolatban. Tehát: nem jósló jellegű, hanem a te tudatalattidban van egy ilyen félelem. Próbáld meg megkeresni és megbeszélni másokkal, feldolgozni éber tudatállapotban.
2018. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Ugyan már! Ha valaki akár középiskolában tanult biológiát, és nem hiányzott azokon az órákon, amikor az emberi agy működését tanították, már nem tesz fel ilyen kérdést, hogy mit jelentenek ilyen szimbólumok az álmokban. Persze az nem baj, ha valaki szereti a meséket, vagy beleképzel valamit az álmokba, csak nem kell komolyan venni.
2018. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
"Ha valaki akár középiskolában tanult biológiát, és nem hiányzott azokon az órákon, amikor az emberi agy működését tanították, "' - és még utána olvasott egy-két komolyabb dolgot, mondjuk C.G. Jungtól, akkor elgondolkodik az "álommunkán" - amikor a racionális tudatrész kikapcsolva olyan dolgok jelennek meg, amelyek a tudatban vannak - elnyomva.
2018. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Kb. egy hete pedig azt álmodtam hogy kiestek a fogaim. Ez lehet valaminek a rossz előjele :/?
2018. febr. 9. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor az én válaszomat haszontalannak tartottad, amiben utaltam az álom és az agyműködés alvás közbeni REM-fázisa közötti kapcsolatra. Mindegy is, kit érdekel... Maradjunk szellemileg a középkorban akkor. Foggal álmodni azt jelenti, hogy meghal valaki a családban. Így jobb?
2018. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6-os nem tartom haszontalannak a válaszod, mindenki véleménye érdekel.
2018. febr. 9. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor örülök. Elnézést, ha nyers voltam, csak felbosszant néha ez az oldal :) (Tudom, minek járok ide?)
2018. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tizen válasza:

a napfogyatkozás azt jelentheti, hogy jófejségeket álmodsz. az a nagyobb kérdés, hogy milyen érzés társult hozzá az álom közben? az alapján lehet sokszor rájönni, hogy mire utalhatott a valós életedből...


a fogak kiesése az erővesztéstől való félelem - gondolj például a fogatlan oroszlán kifejezésre. de általában az ilyen álom pont hogy olyankor szokott jelentkezni, amikor amúgy azt érzed, hogy erősödni kezdesz valamiben.

2018. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi különös érzésem közben, szépnek és érdekesnek találtam. Tetszett.
2018. febr. 10. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!