Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » álmunkban mit jelent a napfogy...

Kiss Árpi kérdése:

álmunkban mit jelent a napfogyatkozás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 12:19
 1/7 anonim válasza:

Napfogyatkozás

Az álomfejtők szerint, napfogyatkozásról álmodni, az élvezetek túlzásba vitelére figyelmeztet. A túl sok esti összejövetel, az ivászat egészségi problémákhoz vezethet. Az álmodó átmeneti sikertelenségre számíthat a vállalkozásában.


[link]



remélem segítettem !

2011. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen xD köszi :D
2011. máj. 9. 17:38
 3/7 anonim válasza:
58%
Tehát amíg nem álmodunk napfogyatkozásról, addig nyugodtan ihatunk és szórakoztatunk
2011. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy sötét vagy. Ezt nem is értem amúgy. Hogyha álmomba fingok, vagy egy pingvint fogyasztok el, akkor az is jelent valamit, vagy csak a napfogyatkozás meg a halál?
2012. márc. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Legoman ***** válasza:

Igen kedves előttem levő válaszoló jelent valamit például :D ezt olvasd el ha pingvinnel álmodsz:

Férfiálomban: partnered minden területen tökéletes, imádni való, csak a szexben lehetne egy kicsit érdeklődőbb. Nők álmában a fordítottja; úgy gondolod, hogy egy ilyen kedves, sokoldalú partner mindig csak a szexszel akar szórakoztatni.

a napfogyatkozás meg igen a túlzásba vitt élvezeteket jelenti! :D

2014. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Legoman ***** válasza:
És mindennek megvan a maga jelentése még a legapróbb részleteknek is jól figyeld meg az álmod :)
2014. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az álmaink a tudatalattink legnyilvánvalóbb kivetülései. Azt feltételezni, hogy csak úgy vannak, mint az esti mese, nagyon szűk látókörre vall.
2016. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!