Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez jelent valamit?...

Szerintetek ez jelent valamit? Egész éjjel álmodtam.. És állandóan folytatódott..

Figyelt kérdés

Megjegyzem, nem vagyok egy nagy alomfejto ember. Szóval kérlek ne tamadjatok be.

Na szóval egész éjjel azz álmodtam, hogy a férjem egy ide valósi lánnyal csal meg. (marmint a városba valo ahol lakunk). Szemely szerint tudom ki az. A furcsa az, hogy erre a lanyra az eletben nem szoktam gondolni sem, hiszen meg sosem beszeltunk eloben sem, csak látásból ismerem.

Ejjel inni is felkeltem utána is folytatódott, miutan kisfiam felkelt 2x inni ejjel utana is mindig folytatodott.

Kicsit olyam rosszul is keltem, mert hat azert megviselt az álom, nem. Volt valami jó érzés :/


2021. jún. 18. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Igen, kinyílt a harmadik szemed
2021. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Verd össze a férjedet, mert megcsalt álmodban. Tuti megoldás.
2021. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te félsz, hogy megcsal a férjed?
2021. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!