Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok állandóan olyan...

Miért álmodok állandóan olyan rokonokkal akikkel okkal nem tartok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Már elegem van de az álmodást nem tudom befolyásolni.

24n



2020. okt. 29. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Mert rossz a lelkiismereted velük kapcsolatban.
2020. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Fel kellene venned velük a kapcsolatot, ez egy jel arra
2020. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
37%
az univerzum össze akar titeket hozni!!!
2020. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom..
2020. okt. 29. 22:38
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Mielőtt elalszol bocsásd meg mindenkinek a hibáit, bűneit. Próbálj meg mindenkit olyannak elfogadni amilyen. Ők sem avatkoznak a te életedbe. Függőben lévő dolgaitokat rendezd le.
2020. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Írd le részletesen az álmod! Bármilyen rokonokkal kapcsolatos lelki problémád miatt lehet. Konkrétumok az álomban vannak.
2020. nov. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Menekülök előlük egy lépcsőn felfele vörös ruhában. Ezekkel az emberekkel okkal nyomós okkal kb 5 éve nem vagyok hajlandó kapcsolatba lépni ahogy ők se velem..tehát :D gondolom kölcsönös.. Álom..mondjuk most éjjel míg nem alszom legalább nem velük álmodok. Valami befejezetlen dolog miatt lehet ez! Vörös ruha, meztelenség az álomban..emberi ürülék..ami elvileg jót jelent. Aztán az hogy rohanok előlük! Mindig futok sietek az álmaimban.


Ahogy a való életemben is. Mindenki elől mindig elfutok. Pedig azt mondják csinos nő vagyok :) csak mindig eltűnök mint a villám!

2020. nov. 21. 03:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Szabadulni akarsz a rokonaid befolyása alól(menekülök) bizonygatva, hogy te mindent jobban tudsz, mint ők(lépcsőn felfelé). Próbálod bosszantani őket, álljt parancsolni nekik(vörös ruhában). De hiába(ismétlődő álom) nem változik semmi. Pedig próbálgatsz különböző taktikákat, mint Riasztás(vörös ruha), őszinteség, nyitottság(meztelenség), nem foglalkozol velük, leszarod(emberi ürülék). De kitartóan emlegetik őket, te meg hárítasz(rohanok, futok, sietek).

A megoldás, mint vélemény: Ne foglalkozz a rokonaiddal a velük kapcsolatos gondolataidat ha észreveszed állítsd le. Azok az emberek akik kellemetlenek a számodra, próbálj megszabadulni tőlük. Ne gondolkozz, tedd amit érzel. Fogadd el, hogy te különbözöl tőlük, de nem vagy rossz.

2020. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia, én hivatásos fejtő vagyok. Azért álmodod ezt, mert az univerzum egy jelet küldött neked, ezek a rokonok már szervezkednek egy ideje valamin és a tervük kezd élesedni ezért kaphattál jelet a fehér hírnöktől.
2020. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

:D köszi a válaszokat!


Jól van akkor elbújok mégjobban hogy ne találjanak meg.. Dehogy. Mivel minden kapcsolat 5 éve megszakadt. Már a boltban se megyünk oda köszönni. Idegenek lettek! :)

De nem tudom mi a konkrét üzenete az álmoknak..hogy elbújjak !? Vagy mi.

2020. nov. 21. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!