Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele ilyen gyakran?

Miért álmodok vele ilyen gyakran?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátom még általános iskolában, az első olyan barátnőm, akivel teljesen össze voltunk nőve mi is, és a családaink is.

Aztán kezdtünk eltávolodni általános után, nagyon más irányt vett az életünk, és abból amit hallottam róla biztos vagyok benne, hogy már nem sok közös témánk lenne, nem jönnénk ki jól. Amivel nincs is semmi gond, mindenki életében vannak időszakos barátok, nekem is volt több is a tartósabb barátságok mellett. De ezt a lányt ezek szerint nem tudom kiverni a fejemből, hiába nem gondolok rá napközben, gyakran megjelenik az álmaimban, most is már zsinórban 2 napja álmodok vele. Egyébként nagyjából 2-3 havonta szokott ez előfordulni, néha ritkábban, és főleg csak az utóbbi években jelent meg ilyen gyakran az álmaimban. Mi lehet ennek az oka? Eddig nem agyaltam ezen, de már eljutottam arra a pontra hogy rákérdezek, mert számomra érthetetlen ez az egész, és már kicsit zavar is.



2021. jún. 20. 10:48
 1/2 A kérdező kommentje:
(Ezt kihagytam, de már majdnem 10 év eltelt azóta, hogy megszakadt a kapcsolatunk.)
2021. jún. 20. 10:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked. Ha sűrűsödni fognak ezek az álmok akkor lehetséges hogy újra talalkozni fogtok.
2021. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!