Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet ez valamit?

Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés
Egyszer azt álmodtam hogy valahol(ahol oroszlánok voltak) vagyunk. Megkértem apát hogy had menjek el sétálni. Ő a lelkemre kötötte hogyha látok oroszlánokat mielőtt észrevennének fussak el. Sétáltam és megláttam az oroszlánokat. Odamentem és megöltek. Éreztem a fájdalmat, utána egy kórházat láttam. Ez jelent valamit?

2021. jún. 24. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.


Azt hogy érezted a fájdalmat.

2021. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szimbolikusan így értelmezem:

Oroszlán --> (állatok királya), nagy rangú ember, magas rangú, hamis emberek


Oroszlánokkal teli helyen vagyunk --> túl sok körülötted az okoskodó, hamis ember, aki nagyra tartja magát


El akarsz menni sétálni --> ki akarsz szakadni ebből a körből, nem akarsz hamis emberekkel barátkozni sem találkozni


Apukád elenged, de figyelmeztet: a közelálló személyek figyelmeztetnek, hogy kerüld az ilyen embereket, mert nem lesz jó vége


Sétálsz, vannak oroszlánok ott: látsz egy hamis társaságot


Odamentem és megöltek: nem nagyon veszed figyelembe, hogy a családod jót akar neked, a saját fejed után mész

Elnyomnak a hamis emberek, vagy te is hamis leszel


Kórház, fájdalom: változtál, nem hallgattál a tanácsokra, de ezt utólag megbánod (fájdalom)



Ennyit tudtam kihozni ebből🤷🏼‍♀️

A te helyedben én megvizsgálnám a mostani baráti köröm, mert simán lehet valaki rosszat akar neked, vagy csak kihasznál, amit nagyon megbánsz majd.

2021. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a kórhazhoz még annyi, hogy azért érzed(érezheted) a fájdalmat, mert nem leszel ugyan olyan, mint rég
2021. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak te tudhatod, hogy mit jelent. Mi nem ismerjük sem a helyzetedet, sem az életed során eddig ért élményeket, tapasztalatokat.

Agyad asszociációit pedig ezek határozzák meg.

A társadalunk és az emberi faj közös ősképei ott vannak az alapokban, de korodban már bőven felülírják ezeket személyes életed egyedi tanulságai

2021. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Álmodok én is hasonlókat néha. Az egyik lényege ez volt, hogy valakik megfogtak és levágták a lábamat. Felébredtem, és zsibbadt, fájt a lábam, rosszul feküdtem. Az álom nagyon megmaradt, de csak azért volt, mert kezdtem felébredni a fájdalomra.

Nem biztos, hogy mindennek érdemes jelentést adni. Az álom a veled történtek, a tudatalatti, a fantázia, meg az éppen akkor esti alvásminőséged összegyúrt halmaza. Néha semmit nem jelent.

2021. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!