Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ma éjjel olyan felnőtt tartalomról álmodtam. És nem úgy, hogy én voltam az egyik, csak álmodtam róla. Utána kiderült hogy az egyik terhes lett, és én erre ijedve felébredtem, és azt hittem én vagyok az. Nehezen tudtam vissza aludni, és amikor ezt megtettem, egy régi kedvenc gyerek sorozatom kettő szereplője csinált 18+os dolgokat. Ezután felébresztett az ébresztőm, és most is furán érzem magam.


Még nagyon fiatal vagyok, most kezdtem csak kamaszodni. Viszont nagyon bizonytalanul érzem magam.. nem tudom ez mit jelent.. nem tudom, de most nagyon rosszul érzem magam. Valaki tud segíteni?



2021. jún. 16. 10:19
 1/2 anonim válasza:
50%
Szerintem csak túlságosan beleástad magad ezekbe a dolgokba. Esetleg még nem vagy kész rá, hogy olyat csinálj, valamint kifejezetten félhetsz attól, hogy véletlen teherbe esel. Szerintem ne stresszeld magad nagyon ezen és ne is gondold túl.
2021. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az önmagadról való gondoskodás vágyát jelképezi és ennek képessége van kialakulóban..Ez az amivel "megtermékenyülsz" ..Tehát a saját gyermeki éned,vagy belső gyermek és az anyai ösztönök között vagy éppen...persze,hogy fura és pocsékul érzed magad,de sajnos ez az átalakulás része..
2021. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!