Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha úgymond "...

Mit jelent, ha úgymond " intim álmom " volt az unoka tesómmal aki lány, de én is lány vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap olyan furcsa álmom volt, még most sem tudom elfelejteni, mert nagyon bennem maradt. Én is lány vagyok és azt álmodtam hogy az unoka nővéremmel szexeltünk...

Ja igen és ha még valaki azt mondaná nem vagyok lezbi sem biszex.

Megtudnátok mondani, hogy mit jelent ez a különös álom?:S


2010. aug. 26. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudatalatt ráizgultál. Ez van. ;D
2010. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:S hát nem tudom, komolyan mert nagyon valóságos volt, szinte még sosem álmodtam ilyet. Mindent éreztem, hogy hogy csókolt meg meg minden.. és még élveztem is!!:O Pedig nem vagyok biszex lezbi sem..
2010. aug. 26. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Idézet tőlem:


"Mikor alszol az ellenőrzés,az öntudat ki van kapcsolva ezért semmi sem akadályozza a szabad áramlást.Ezért van az hogy miután felébredünk sokan azt monják,hogy össze álmodtak minden hülyeséget.A morál is a tudat része,tehát az álmoknak nincs erkölcsi érzékük.Ezért olyan álmaid is lehetnek,amiből ha felébredtél szégyenled hogy "megtörtént" veled."


Természetesen nem vagy leszbi.A tudatalattinak nincsenek gátlásai,csak megragadta azt az embert,aki érzelmileg közel áll hozzád.Tudod mire lenne szükséged?Egy kiadós d.....a.

2010. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 escrogar ***** válasza:
mindenkinek vannak tudatalatti homoerotikus álmai. ne aggódj. ettől nem változol meg.
2010. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vágyteljesítés. Nem biztos, hogy pont azzal a személlyel akarsz intim kapcsolatba kerülni, de nekem is volt már olyan, hogy ilyesmit álmodtam. Pl az is lehet, hogy egy egyszerű vágyteljesítő álom, és a személy, akire sokszor gondoltam aznap, csak pont ebben a formában jelenik meg az álmomban.

Szerintem sem kell ettől megijedned...:)

2010. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyszer azt hallottam, az ilyen embereknek szorosabbra kéne fűzniük a kapcsolatukat, de csak mint két családtag, természetesen.
2010. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha videora lehetne venni az almainkat akkor abbol b*szott jo film lehetne:D orulj annak hogy ieneket almodsz:P amig nem szexelsz a novereddel addig nem vagy lezbi de ha szexelsz az is mind1 mert lanyok vagytok es ezt barki (kiveve az olyanokat akik nem szexeltek 100 eve) megerti
2010. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!