Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van h gusztustalan állatokkal...

Van h gusztustalan állatokkal álmodok, kígyók, pókok. Mi lehet az oka? Keresztèny vagyok, nem hiszek az okkultizmusban. Elsősorban keresztènyek válaszai èrdekelnek.

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 11:26
 1/8 Grimfox ***** válasza:
86%

Az álomfejtés valamennyire okkultizmus, mert az emberi elme rejtelmeivel foglalkozik, de javarészt pszichológia.

A keresztények esetében csak bizonyos álmoknak van jelentősége, amiket isteni, vagy angyali üzenetnek tekintenek. És csak bizonyos emberek álmodnak ilyet. Más álmoknak a kereszténység szempontjából nincs különösebb jelentése azon kívül, hogy a vágyaid, vagy félelmeid jelennek meg.

2021. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszönöm.
2021. júl. 11. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Az úristen haragszik rád! És az ő egyszülött fija is. Gondold végig az életed és kezdj el normálisan élni.
2021. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D:D:D mert?
2021. júl. 11. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
mer ha nem, akkor kigyókat és pókokat fogsz álmodban látni
2021. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a baj, hogy gusztustalannak tartod a kígyókat meg a pókokat! Változtass ezen, jöjj rá, milyen csodálatos élőlények és hipp-hopp, már nem is lesz baj, ha velük álmodsz!
2021. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Én szeretem a kígyókat, és a pókokat is, mindaddig, amíg nem másznak a nyakamba váratlanul. Ha kell még meg is fogom őket. Álmomban mégis teljesen más érzetet kelt a kígyó is, a pók is, és még néhény más élőlény, amiket ébren amúgy szeretek. Az álomban ezek teljesen másképp jelennek meg. Teljesen más viszonyuk van az egyénhez. Az éber hozzáállásnak, és az álombelinek nagyon kevés köze van egymáshoz. (ez alól kivétel a fóbia, ott erős a kapcsolat)
2021. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj el egy jó terapeutához. A tudatalattid valamit nagyon akar neked jelezni.


Üdv, egy keresztény testvéred.

2021. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!